Криміналіст довів неможливість самогубства Ван Гога Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2014 18:34 · Розділ: Життя

Навіть приховані товщею історії таємниці з часом стають розсекреченими – недавно один криміналіст вирішив спростувати версію самогубства легендарного художника Вінсента Ван Гога. Щоправда, достеменно з’ясувати, хто ж став причиною смерті відомого історичного персонажа, навряд чи вдасться.

Так, американський криміналіст Вінсент ді Майо вирішив провести дослідження, в рамках якого підтвердив гіпотезу, згідно з якою голландського художника Вінсента Ван Гога вбили, спростувавши версію про самогубство митця, яку донедавна підтримувала переважна більшість учених. Такого висновку експерт дійшов, провівши низку аналізів та досліджень.

Вінсент Ді Майо на сьогоднішній день вважається одним з найкращих в цілому світі професіоналів-криміналістів. Недавно він був головним свідком у справі Джорджа Ціммермана, американського поліцейського, який застрелив афроамериканського підлітка на ім’я Трейвон Мартін.

Ретельно вивчивши наявні документи, а зокрема характер вогнепального поранення, що стало смертельним для знаменитого художника, криміналіст дійшов висновку, що той фізично не міг нанести собі таке поранення.

До речі, вперше про імовірність убивства Ван Гога мова зайшла ще в 2011 році. Тоді американські історики-мистецтвознавці Стівен Найфех та Грегорі Уайт Сміт припустили, що смертельного поранення художникові міг нанести хтось із підлітків – з ними Ван Гог регулярно полюбляв проводити час у різного роду розважальних закладах того періоду. Але до того часу версію самогубства ніхто з учених не брався заперечувати.

Пшеничне поле з воронами (фото з www.1gogh.ru)
Пшеничне поле з воронами (фото з www.1gogh.ru)

Аргументів на користь вбивства художника є багато. Справді, чимало біографів звернуло увагу на кілька дивних фактів, які унеможливлюють версію самогубства.

По-перше, художник не залишив передсмертної записки, що робить більшість самогубців. По-друге, нікому так і не вдалося знайти пістолета, з якого художник, як твердить офіційна версія, вистрелив собі в живіт.

Зрештою, і той факт, що зі страшною кривавою раною Ван Гог зумів пройти до свого готелю відстань у кілометр, теж добряче здивував дослідників, викликавши гарячі обговорення у вчених колах.

Нагадаємо, що знаменитий голландський художник Вінсент Ван Гог помер двадцять дев’ятого липня 1890-го року в місті Овер-сюр-Уаз, що розташовується на півночі Франції.

Його останньою роботою стало полотно «Пшеничне поле з воронами». Згідно з офіційною версією, за два дні до смерті художник вистрелив собі у серце, але потрапив у живіт і, поранений, прийшов до готелю, в якому жив. Лікарі, викликані до нього, не змогли йому допомогти, тож трохи більше, як через добу, Вінсент Ван Гог помер від втрати крові.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/11/18/vangogh/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.