П'ятирічний хлопчик став наймолодшим ІТ-фахівцем Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2014 16:23 · Розділ: Суспільство

Кажуть, що дев’яносто п’ять відсотків геніальності – це тяжка праця і самодисципліна. Але ох вже ці п’ять відсотків!!!

Не погодитися з тим, що всесвітньо відомі вчені, яких ми сьогодні вважаємо геніями, були дисциплінованими та багато працювали, не можна. Та все ж і природа, очевидно, добряче постаралася, коли працювала над їх створенням.

Скажімо, про яку надзвичайну самодисципліну та надважку працю можна говорити, коли мова йде про п’ятирічного хлопчика? Тут хоч-не-хоч, а доведеться дякувати матінці-природі за те, що подарувала світові ще одного генія. Так, цей маленький британець індійського походження став наймолодшим Інтернет-спеціалістом, що здобув сертифікат кваліфікованого комп'ютерного фахівця після того, як успішно склав іспити у Microsoft Windows.

Аян Куреші недавно почав ходити в початкову школу, а вже встиг прославитися на увесь світ - він успішно склав здав тест в Університеті Бірменгема, ставши сертифікованим інтернет-спеціалістом, кваліфікацію якого підтвердила сама Microsoft.

А ще хлопчик став рекордсменом, адже він – наймолодший із тих, кому коли-небудь вдавалося проходити іспит Microsoft.

Сьогодні Аяну вже майже шість – ще місяць залишився до його дня народження. Перед цим рекордсменом вважався пакистанець Мехроз Явар, якому на момент складання іспиту було всього шість років.

Вперше майбутній геній познайомився з комп'ютером, коли йому виповнилося всього три роки. Його батько, сорокатрирічний Асі помітив, що син виявляє неабиякий інтерес до техніки. І він став допомагати хлопцеві розвиватися в даному напрямку.

Чоловік працював ІТ-консультантом, тож залюбки обладнав синові удома справжню комп'ютерну лабораторію. Він почав готувати малюка до комплексного тестування Microsoft.

Навчання тривало якихось п’ять місяців, і за цей час хлопець досяг неабиякого успіху – він здав тест «Підтримка ОС Windows 8.1» разом з кількома дорослими спеціалістами, при чому тест він пройшов достроково.

Батько хлопчика зізнався, щ дуже пишається своїм сином і в майбутньому вони планують здати складніший тест. Але зараз хлопчикові потрібно зосередитися на шкільному навчанні.

Батько Аяна розповів, що почав розповідати хлопцеві про комп’ютерне та програмне забезпечення, коли тому було всього три роки. А коли зрозумів, що хлопець в буквальному сенсі все запам’ятовує, вирішив удома обладнати комп'ютерну лабораторію. Спершу Аіс навчив сина встановлювати Windows, а потім вирішив підготувати його до іспиту.

Джерело: http://www.kp.ru/online/news/1898142/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.