В Саудівській Аравії наречений зажадав розлучення, вперше побачивши обличчя новоспеченої дружини на весіллі Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2014 14:19 · Розділ: Авто-мото

Закони арабського світу, що змушують молодят знайомитися на весіллі, можуть зіграти злий жарт не лише з жінками, але й з чоловіками: недавно, наприклад, один наречений із Саудівської Аравії зажадав розлучення, як тільки угледів обличчя своєї новоспеченої дружини, яке до того часу було заховане під фатою.

Ймовірно, чоловік ще довший час не бачив би своєї обраниці, якщо б не весільна фотосесія: фотограф таки вблагав наречену відкрити обличчя. Та краще б вона цього не робила – побачивши обличчя дружини, чоловік вирішив негайно розлучитися.

Як пише таблоїд Mail Online, в деяких країнах Близького Сходу це досить поширена практика – одружуватися, так і не побачивши свого обранця. Саудівська Аравія не стала винятком – власне, тому весільна церемонія і закінчилася скандалом.

Молодята були родом з міста Медіна. Вни погодилися одружитися, незважаючи на те, що ні разу не бачили одне одного.

Вперше молодята зустрілися на весіллі – ошатний наречений і молода, одягнена в розкішну білу паранджу, яка прикривала її тіло та обличчя від вух до п’ят.

Наречені побралися, побіцяли кохати одне одного до смерті й почали добряче веселитися, поки не настав час фотосесії - коли фотограф попросив наречену припідняти вуаль і усміхнутися, наречений з жахом відскочив. Він не зміг приховати відрази, сказавши, що його новоспечена дружина – явно не та дівчина, яку він собі уявляв. Безвідповідальний наречений одразу ж зажадав розлучення.

Ясна річ, дівчина дуже боляче прийняла цю образу. Вона впала на підлогу й зайшлася риданнями, після чого «ніч веселощів» перетворилася на «ніч сліз».

Користувачі соціальних мереж дуже гостро відреагували на поведінку нареченого, різко його засудивши. Так, один з користувачів побажав, щоб Аллах скарав його, а дівчині послав нареченого, який би зміг розгледіти її внутрішню та духовну красу і оцінити по заслузі.

Один з учасників обговорення, Афра (Afra), обурюється з приводу того, що сьогодні багато молодих людей звертає увагу тільки на зовнішність, ігноруючи духовні цінності та мораль.

З ним погодився ще один користувач Інтернету - Абу Насс (Abu Nass): «Він не той чоловік, який готовий виконувати зобов'язання. Ніхто не змушував його одружуватися з нею. Йому слід було наполягти на зустрічі, а не зволікати до весілля. Хай він завжди буде невдахою і ніколи не одружиться», - написав Абу своє щире побажання.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.