Сумські студенти побили "книжковий" рекорд Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2014 12:47 · Розділ: Освіта

Прийнято вважати, що студентське життя – це завжди весело і круто, однак далеко не всі студенти з цим погодяться: попри те, що практично всі дорослі ностальгують за своїми студентськими роками, далеко не всі студенти задоволені тим, як проводять свої студентські роки.

Так, всі ці пари, заліки, контрольные, курсовые – це неабияк одноманітно і нудно, тож студенти шукають розради в клубах, на дискотеках чи в інших місцях.

Але є ті, хто дійсно знає, як урізноманітнити своє дозвілля. Наприклад, замість того, щоб ще раз вирушити на гучну вечірку, після якої цілий наступний день розколюється голова, ви можете стати… рекордсменом Книги рекордів Гіннеса.

Флеш-моб сумських студентів (фото з сайту infoline.ua)
Флеш-моб сумських студентів (фото з сайту infoline.ua)

Це, власне, й зробили кілька днів тому сумські студенти, імена яких увійшли до знаменитого реєстру.

Напередодні Дня української писемності та мови сумські студенти організували флеш-моб, в рамках якого їм вдалося перевершити світовий рекорд за кількістю поставлених в ланцюжок книг, що впали за принципом «доміно».

Оригінальний флеш-моб відбувся десять днів тому, восьмого листопада, в стінах бібліотеки Української академії банківської справи НБУ.

Ланцюжок було створено більш ніж з п’яти тисяч двохсот книг. Він пройшов через чотири зали бібліотеки, а для його створення використовувався книжковий багаж Академії.

Довжина рекордного ланцюжка склала сімсот метрів, а над реалізацією проекту працювало п’ятдесят студентів та аспірантів вищого навчального закладу, розповів Сергій Тихенко, співробітник академії.

Правда, стати рекордсменами сумським студентам вдалося лише з третьої спроби, адже вони старалися, щоб книги після свого падіння утворили зображення прапора нашої держави.

Студентів похвалили і нагородили, вуз отримав відповідний диплом, а Сергій Тихенко, організатор проекту, зауважив, що метою флеш-мобу була популяризація української книги, яка в наш час, коли країна перебуває на межі розколу, є дуже важливою, адже покликана зберегти цілісність нації шляхом підсилення любові до рідної української мови. Захід виявився і справді оригінальним та видовищним.

Попередній світовий рекорд у даній номінації належав бельгійцям – вони «запустили» в доміно майже п’ять тисяч – чотири тисячі вісімсот сорок п’ять – книг, які падали протягом шести хвилин.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.