У Китаї заборонять секс та вбивства Автор: lesya · Опубліковано: 14.11.2014 23:48 · Розділ: Життя

У Китаї діють свої закони, для нас, європейців часто зовсім незрозумілі і трохи дивні. Втім, деякі з них мають в собі здоровий глузд.

Недавно, для прикладу, уряд Китаю вирішив заборонити показувати в телесеріалах сцени вбивства та сексу. Поки що ця заборона вийшла у вигляді рекомендацій, але зовсім скоро вона розповсюдиться як обов’язкова міра.

Так, уряд Китаю цими днями порекомендував всім сайтам з потоковим відео вирізати з телесеріалів сцени позашлюбних взаємин та випадкових зв'язків. Крім того, було порекомендовано вирізати і сцени насильства, убивств, самогубств та викрадення людей. Під забороною виявилася і демонстрація вживання наркотиків, сцени з азартними іграми та «містичні» кадри.

Така заява недавно прозвучала з уст представників Державного регулятора преси, друку, кіно і телебачення.

Кадр з фільму Безславні покидьки
Кадр з фільму Безславні покидьки

Розпорядження, видане урядом, викликало гаряче обговорення користувачів Інтернету: більшість користувачів, вдавшись в обговорення списку забороненого, висловили побоювання, що дивитися буде просто нічого. Багато хто висловив незадоволення тим фактом, що тепер вони не зможуть дивитися мильні опери, які виробляються в Кореї і є досить популярні серед китайських громадян.

Але є й ті, кому крок влади прийшовся по душі. Більше того, вони твердять, що таке рішення слід було прийняти давно.

Заборона на сцени сексу та насильства вийшла в рамках урядової кампанії проти «вульгарності та порнографії», яка отримала назву «Чистка Інтернету».

До речі, в забороні сцен сексу може бути й інший підтекст: ймовірно, у такий спосіб уряд сподівається скоротити чисельність населення Китаю, адже, як відомо, у цій країні ще донедавна діяли закони, спрямовані на зменшення кількості народжуваних дітей у сім’ї.

З іншого боку, заборона сцен насильства у фільмах, яка на перший погляд може виявитися зрозумілою, може мати й негативні наслідки: спеціалісти твердять, що саме ця заборона може спричинити до росту насильства в реальному житті, адже, як переконують психологи, насильство у фільмах дозволяє вивільнити ту агресивність, яка є в кожної людини, і така людина чинитиме менше лиха у повсякденному житті.

Якщо ж замислитися над цим усім, то в разі, коли б і справді довелося забрати насильство, наркотики і секс із фільмів не лише в Китаї, але й в цілому світі, режисери Квентін Тарантіно, Гай Річчі і їм подібні пішли б по світу з торбами…

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=92462

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.