Ревнива британка щодня перевіряє чоловіка на детекторі брехні Автор: lesya · Опубліковано: 14.11.2014 15:45 · Розділ: Життя

На світі є чимало ревнивих людей, і, напевне, в житті кожного з нас траплялися моменти, коли на душі шкреблися кішки ревнощів, змушуючи нас хвилюватися та ревнувати.

Однак якими б ревними ми не були, лише одиниці здатні на таке, на яке недавно спромоглася одна британка: щоб переконатися у вірності коханого, вона щодня перевіряла його на детекторі брехні.

Недавно жінка таки зважилася вийти за нього заміж – очевидно, її красень-наречений таки пройшов перевірку успішно.

Сорокатрьохрічна Деббі Вуд з Великобританії панічно боялася, що її хлопець, тридцятиоднорічний Стів Вуд, зрадить їй, тож вона по декілька разів на день перевіряла телефон чоловіка, його електронну пошту та навіть банківські рахунки. Але врешті-решт Отелло у спідниці таки вдалося приборкати свої страхи, і вона дала згоду на одруження. Пара зіграла весілля якраз на Хеллоуїн.

З нагоди урочистої події Вуд одягла білу мереживну сукню з фатою та стразами, а її наречений вбрався в стильний сірий костюм.

Увагу преси британські молодята привернули не тепер, а ще в минулому році, після того, як у Дебі діагностували рідкісне захворювання - синдром Отелло. Хворі цим синдромом страждають від надмірних ревнощів.

Так, Дебі і справді украй ревнива. Вона заборонила коханому дивитися на жінок в телевізорі, а також розглядати їхні фото в журналах.


За твердженням жінки, її чоловік – чудовий, але вона до кінця так і не впевнилася, що йому можна довіряти. Дебі зізнається, що не хоче, аби її чоловік думав, ніби інші дами – привабливі, адже якщо ви перебуваєте в щасливих відносинах з партнером, то не повинні задивлятися на інших.

Взаємини ревнивиці з її теперішнім чоловіком розпочалися три роки тому – їх познайомив спільний друг.

Саме тоді жінка повернулася до Британії після того, як кілька років прожила у США. Там вона розлучилася з коханим, і настільки переймалася цією подією, що дала собі клятву більше ні з ким не розпочинати взаємин. Власне, лікарі говорять, що саме ця емоційна травма й стала поштовхом до розвитку розладу.

Спершу партнери переписувалися в соціальних мережах, потім зустрілися, а потім і взагалі почали жити разом. Але від патологічних ревнощів Дебі позбутися так і не вдалося. Вона контролювала кожен крок свого обранця.

Вона встановила на ноутбук і мобільний телефон коханого спеціальні фільтри, щоб на очі Стіву не потрапляли фотографії оголених жінок. А ще Дебі заборонила йому дивитися передачі, в яких є жінки. Але й цього, подумала вона, замало, тож вирішила замовити детектор брехні, на якому щодня перевіряє Стіва.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.