Британці створили мотоцикл, що їздитиме на дровах Автор: lesya · Опубліковано: 14.11.2014 13:18 · Розділ: Нові технології

В цілому світі виробники автомобілів активно працюють над тим, щоб перевести автомобілі на альтернативні види пального. Не відстають і виробники мотоциклів – недавно троє винахідливих британців створили мотоцикл, що може їздити на… дровах.

Мотоцикл, створений британцями, - паровий, а в якості пального в ньому використовуватиметься звичайна тирса.

На даний час троє винахідників-любителів з Корнуолла проводять тестування свого велосипеду, катаючи його місцевими болотами. Хлопці сподіваються, що колись та й настане день, коли створений ними двигун почнуть використовувати для живлення будинків та інших автоматичних механізмів.

За словами творців мотоциклу, що використовуватиме замість бензину дрова, їхній витвір – це щось середнє між велосипедом та мотодельтапланом. Двигун працює за рахунок спалювання тирси всередині самого двигуна.

Під час процесу горіння виділяється газ, який конденсується в пар, а останній приводить в рух двигун.

Однак посидіти й розслабитися, як на мотоциклі, у вас точно не вийде. Щоб накачати повітря в камери горіння двигуна, вам доведеться крутити педалі. Щоправда, від велосипеда ви відрізнятиметеся потужністю, яка в машини втричі вища, ніж у звичайного велосипеда. Двигун має потужність в одну кінську силу.

Винахідник Грем Валдрен збудував велосипед разом з друзями. Один із них працює в сфері охорони здоров'я.

Мотоцикл їздитиме на тирсі
Мотоцикл їздитиме на тирсі


На даний час винахідники тестують свій винахід на болотах, сподіваючись в майбутньому запустити своє дітище в масове використання.

«Парові технології не піддавалися удосконаленнями протягом двох століть, - говорить Валдрен. - Виробники автомобілів зайняті іншими проектами, і варіант парових машин вони розглядати не мають бажання. В результаті подібні проекти не фінансуються».

Відстань у сорок кілометрів мотоцикл подолає на одному кілограмі деревної тирси, а щоб він рушив з місця, знадобиться десь п’ять хвилин.

Винахідники розуміють, що створений ними мотоцикл не замінить ні звичайні мотоцикли, ні навіть велосипеди. Втім, вони сподіваються, що технологія використовуватиметься в електрогенераторах, особливо у тих країнах, де дерев дуже багато.

До їхньої технології вже виявили цікавість експерти з Університету поновлюваних джерел енергії, а самі ентузіасти розпочали в Інтернеті кампанію зі збору коштів для проведення подальших досліджень та удосконаленнЯ свого винаходу.

Джерело: http://fedpost.ru/foto/46582-tri-britanca-sozdali-motocikl-ezdyashhij-na-drovax.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.