В британський заповідник дорослих не впускають без супроводу дітей Автор: lesya · Опубліковано: 13.11.2014 14:40 · Розділ: Природа

Чоловікові не дали подивитися на соколине полювання
Чоловікові не дали подивитися на соколине полювання

Щодня в світі стається чимало курйозів. Недавно з одним із них зіткнувся літній британець: п’ятдесятичотирьохрічного чоловіка не впустили в пташиний заповідник.

Мешканець Британії Метью Річардса (Matthew Richards) завітав у парк "Пакстон", сподіваючись побачити ловчих птахів та соколине полювання. Але нічого в нього не вийшло – на територію заповідника чоловіка не впустили.

Згодом з’ясувалося, що самотнім дорослим вхід на територію заповідника, як і інших парків Британії, заборонений.

Але одного разу чоловік таки був у цьому парку – тоді він ішов сюди разом зі своїми онуками. Парк, розташований в курортному місті Вестон-сьюпер-Мер графства Сомерсет, настільки вразив чоловіка, що він вирішив прийти сюди ще раз.

Але Метью сюди не впустили. І навіть запевнення, що він уже тут бував, не допомогли: тоді чоловік приходив з онуками, і саме завдяки їм Метью впустили на території заповідника Тепер же він прийшов один, а це означає, що впустити його на територію парку просто не можуть.

За словами персоналу "Пакстона", ця заборона покликана захистити від одиноких дорослих, які можуть виявитися педофілами.

Британець вирішив поскаржитися адміністрації парку, однак і там йому пояснили, що на соколине полювання подивитися можуть всі, крім самотніх дорослих. До речі, це правило вводять і інші британські парки.

«Я був вражений - зізнається одружений батько трьох дітей. - Таке відчуття, що я піддався дискримінації. Соколине полювання цікаве всім, але мені сказали, що, згідно з правилами, вона недоступне для одиноких чоловіків і жінок заради захисту дітей», - розповів британець.

А на сайті парку "Пакстон", який позиціонується як місце для сімейного відпочинку, зазначається, що, на превеликий жаль, адміністрація парку не може дозволити чоловікам та жінкам без дітей побувати на території парку, щоб не піддавати малят, які тут відпочивають, зайвому ризику.

За словами директора пташиного заповідника, Алістера Міда (Alistair Мід), правило діє протягом семи років, ще з того часу, як заповідник відкрився.

Та все ж якщо самотній людині дуже заманеться побачити пташине полювання, у неї є шанс: треба заздалегідь написати заяву в адміністрацію, і ваш запит тоді розглянуть.

Інший варіант – зводити в парк сусідських дітей, якщо своїх власних немає

Джерело: http://infosmi.net/kuryozy/72692-v-britanii-v-ptichij-zapovednik-ne-puskayut-odinokikh-vzroslykh

Інші новини розділу