Після розлучення з бойфрендом китаянка тиждень жила в ресторані швидкого харчування Автор: lesya · Опубліковано: 13.11.2014 11:06 · Розділ: Події у світі

Розрив стосунків з коханою людиною – це завжди стрес. І без різниці, хто був ініціатором розставання – неприємних думок та відчуттів все одно не уникнути. І ось під впливом таких емоцій ми зважуємося на дивні вчинки – наприклад, вирішуємо пожити тиждень-другий в… кафе швидкого харчування.

Власне, так і вчинила одна молода китаянка. Розлучившись зі своїм хлопцем, вона не придумала нічого кращого, як тиждень пожити в ресторані швидкого харчування, який працює цілодобово.

Слід зазначити, що співробітники закладу досить лояльно і позитивно поставилися до двадцятишестирічної китаянки Тан Шен, яка, до речі, справно платила за свої обіди і не порушувала правил, встановлених в закладі.

Так, незвична відвідувачка щодня замовляла і оплачувала їжу.

За словам самої дівчини, вона й гадки не мала, що стільки часу проведе в закладі швидкого харчування. Дівчина завітала сюди, щоб з’їсти курячих крилець, але згодом щось їй підказало, що йти більше нікуди.

Попоївши крилець, дівчина вирішила, що слід все гарненько обдумати, тож замовила собі добавку – ще одну порцію крилець. Коли курка з фірмовим соусом дівчині добряче набридла, вона вирішила покинути стіни закладу, зауваживши, що залишатися довше там сенсу більш не було.

Після тижневих роздумів Тан Шен зрозуміла, що якийсь час їй слід пожити у батьків. Прийнявши це рішення, вона поїхала з міста.

Звісно, працівники закладу KFC трохи здивувалися, помітивши, що дівчина вже три дні не покидає закладу. На третій день вони поцікавилися, що ж відбувається, але дівчина сказала, що все в порядку, і що вона просто роздумує.

На шостий день, коли від фірмового соусу Тан Шен вже почало нудити, вона вирішила піти геть, зазначивши, що більше сенсу залишатися тут не було.

Нагадаємо, що смажені курячі крильця з гострим соусом - одне з фірмових блюд мережі ресторанів швидкого харчування KFC. Навіть назва компанії розшифровується як Kentucky Fried Chicken («Смажений курча з Кентуккі»).

Нагадаємо, що буквально кількома днями раніше в Китаї стався інший інцидент – місцевий мешканець вирішив зробити дівчині пропозицію руки та серця, використавши для цього дев’яносто дев’ять Айфонів. Дівчина відповіла відмовою, чим неабияк засмутила не лише жениха, але й співчутливих користувачів Інтернету. Хто зна, може, саме вона провела цілий тиждень в ресторані післ ярозлучення зі вохм нареченим.

Джерело: http://viknaodessa.od.ua/news/?news=104799

Інші новини розділу