Постоялець готелю зняв на відео, як покоївка порпається в його речах Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2014 17:05 · Розділ: Життя

Недавно один американець виклав у мережу ролик, на якому видно, як покоївка одного з готелів безсоромно риється в речах своїх постояльців. Ролик швидко здобув популярність і велику кількість переглядів – користувачам цікаво, що роблять покоївки за відчутності господаря номеру…

В ролику, що цими днями з’явився в Мережі, відбито некоректну поведінку покоївки, яка, скінчивши прибирання номеру, почала порпатися в речах постояльця – автора ролику.

Знявши таку антирекламу, американець поспішив викласти ролик на YouTube. Відео в буквальному сенсі підірвало Інтернет, викликавши неабияке обурення громадськості.

В описі до ролику автор розмістив наступний текст: «Я зупинився у відомому готелі й залишив всі свої речі в кімнаті. Та більше так не вчиню ніколи…», написав чоловік. Ще б пак, кому б сподобалося те, що в твоїх особистих речах риється зовсім чужа жінка.

Спершу покоївка, як і годиться, змінила білизну на чисту. Постільна білизна цікавості жінки задовольнити не змогла, хоча, як кажуть експерти, саме вона може багато розповісти про свого власника. Втім, лише у випадку, якщо ви збираєтеся купить постельное белье собі додому чи комусь в подарунок, - словом, якщо при виборі ви керуєтеся власними уподобаннями. Лише за таких умов постільна білизна могла б стати справжньою знахідкою для психолога.

У випадку ж із готельними простирадлами цікавість до білизни міг би виявити хіба що сам Шерлок Холмс – глянувши раз на постіль, на якій поспав автор ролика, той би напевне зумів розповісти про нього чимало цікавого. Але покоївці далеко до Шерлока Холмса, тож після заміни білизни вона приступила до речей, куди зрозуміліших і цікавіших для неї, а саме: почала порпатися в посилці, яка прийшла чоловікові. Вона розкрила коробку з ігровою приставкою PlayStation 3, залізла в сумку постояльця і навіть спробувала скористатися його електронними пристроями - планшетом та ноутбуком.

Щоправда, автор ролику вирішив не називати готель, в якому працює чи, може, працювала покоївка. На його думку, керівництво закладу ні при чому, адже воно не може перевіряти буквально всіх працівників. Люди ж- не роботи, каже він. Однак директорові готелю він все ж ролик показав, але що сталося далі, йому невідомо.

За словами американця, він просто хотів показати, що навіть у готельному номері ваші речі не можуть бути в цілковитій безпеці. І якщо ви вже зібралися вийти, то подбайте, щоб на ваших електронних пристроях був пароль.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.