Правда і міфи про бюстгальтер Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2014 16:36 · Розділ: Краса і здоров'я

В гардеробі кожної жінки є такий предмет як бюстгальтер. Цей елемент одягу є для жіноцтва звичним і повсякденним, однак далеко не всі знають про нього всю правду. І навколо цього елементу гардеробу гуляє чимало міфів. Спробуємо розібратися, де ж правда, а де брехня.

1. Кажуть, ніби синтетичні бюстгальтери шкодять здоров’ю. І в це варто повірити: якщо взяти бюстгальтер з натуральної тканини, то його гігієнічні властивості значно кращі, ніж у бюстгальтера з синтетики. І це стосується не лише бюстгальтерів, але й усього іншого вбрання.

2. Серед жінок поширена думка, ніби бюстгальтери можуть допомогти зберегти форму грудей. Є й інші, які твердять, що цей предмет одягу, навпаки, формі наших грудей завдає тільки шкоди. Але це, знову-таки, не так: форма грудей залежить від вікових та гормональних змін в організмі жінки, тому, на превеликий жаль, бюстгальтер не може зберегти форму жіночого бюсту, як, зрештою, і не може їй нашкодити.

3. Дехто переконаний, що дівчатам з невеликим бюстом бюстгальтер взагалі непотрібен. Справді, головна функція цього предмету одягу полягає в підтримці великого бюсту, щоб при ході не виникало неприємних відчуттів. Якщо підтримувати нічого, то й бюстгальтер носити нема потреби.

4. Ще можна почути, що бюстгальтер слід одягати, досягнувши певного віку. Експерти ж кажуть, що все тут залежить не від віку, а від розміру грудей: якщо вони потребують підтримки, то можна надягати ліфчик дуже рано.

Бюстгальтер має бути зручним (фото з www.astratex.ua)
Бюстгальтер має бути зручним (фото з www.astratex.ua)

5. Ще кажуть, що постійне носіння бюстгальтера значно підвищує ризик виникнення онкологічних захворювань. Це твердження великою мірою правильне, але стосується воно бюстгальтерів, неправильно вибраних за розміром, дешевих чи незручних. Наприклад, якщо бюстгальтер замалий, то він порушуватиме кровообіг та лімфотік, що створює сприятливий фон для виникнення та розвитку онкологічних захворювань. Тому до вибору бюстгальтера слід підходити дуже серйозно, по можливості відмовившись від кісточок та балконетів. І ще слід купувати тільки ті бюстгальтери, в яких вам комфортно. І не носіть бюстгальтер більше дванадцяти годин.

6. Ще ви можете почути, ніби кожна жінка в своєму гардеробі повинна мати бюстгальтери різних розмірів. І це дійсно так! Розмір грудей жінки дуже залежить від рівня гормонів, який коливається протягом менструального циклу. Тому краще мати різні бюстгальтери на всі випадки життя.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.