У США 5-річну дівчинку прийняли за потенційного убивцю Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2014 13:54 · Розділ: Суспільство

У зв’язку з кількома трагічними інцидентами, що в останні кілька місяців сталися у США, адміністрація навчальних закладів отримала суворий наказ пильно стежити за учнями, що виявляють підозрілий інтерес до зброї чи ще щось в цьому дусі.

Однак іноді така увага переходить всі допустимі межі – недавно п’ятирічну мешканку південноамериканського міста Мобіл,що в штаті Алабама, змусили підписати свого роду контракт, що вона ніколи не скоїть суїциду та не посягне на життя інших людей. Мати дівчинки обурена інцидентом і має намір притягнути школу до відповідальності.

А сталося ось що: п’ятирічна донька жінки на ім’я Ребекка, яка вирішила не розголошувати свого прізвища, перебуваючи в школі, схопила в руки олівець, націлила його на свого однокласника і вигукнула «пух», імітуючи постріл з пістолета.

Все це побачила вчителька і забила тривогу. Вона одразу кинулися до директора, після чого мати Елізабет викликали до школи. Поки Ребекка чекала донечку в приймальні, дитину змусили заповнити анкету, в якій вона давала відповіді на запитання з психологічним підтекстом на тему депресії та суїциду. Далі ученицю змусили підписати договір, в якому вона пообіцяла, що не накладе на себе рук та не вб’є будь-якого іншого мешканця нашої планети.

Дівчинку змусили підписати договір про те, що вона не скоїть убивства (фото з сайту www.torange.ru)
Дівчинку змусили підписати договір про те, що вона не скоїть убивства (фото з сайту www.torange.ru)

Коли матір дізналася, що сталося, вона неабияк розлютилася. «Це був всього лише олівець!», - лютувала Ребекка, адже в школі їй сказали, що дитина націлилася в ровесника чимось, що скидалося на пістолет.

Адміністрація школи, на думку Ребекки, мала повестися по-іншому. І навіть якщо цього вимагає дирекція, то таку дирекцію, говорить жінка, потрібно змінити. Навіщо розмовляти на такі теми з маленькими дітьми, дивується мати. Справді, адміністраторам варто навчитися відрізняти потенційну загрозу від звичайних дитячих ігор.

Втім, це не перший дурнуватий вчинок дирекції південноамериканських шкіл: трохи раніше в одній зі шкіл Каліфорнії хлопчика виключили з навчального закладу тільки за те, що він поділився обідом з однокласником.

Ребекка також розповіла, що її попрохали відвести доньку до психолога, але вона відмовилася. Тепер жінка має намір домогтися, щоб адміністрація школи скасували всі сліди інциденту, знищивши договір та документи, в якому є записи про нього.

Джерело: http://shett.ru/?p=1421

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.