Львівського безпритульного Славіка визнано іконою стилю Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2014 09:39 · Розділ: Суспільство

Ми схильні мислити стереотипно: якщо мова піде про безпритульних, то в нашій уяві постають немиті і смердючі люди, що опустилися на самісіньке дно, в яких не залишилося аніскілечки людського - ні в характері, ні в зовнішності. В принципі, в більшості випадків, на превеликий жаль, так воно і є. В більшості, але не завжди: недавно світ дізнався про унікального львівського безпритульного, якого було визнано найбільш стильним і модним безпритульним світу.

П’ятдесятип’ятирічний В’ячеслав навіть потрапив на обкладинки модних журналів – як ікона стилю. А в світі моди з’явилося нове поняття – «Мода від Славіка».

Літній чолов’яга і справді не скидається на своїх товаришів по нещастю: чоловік міняє вбрання іноді навіть двічі на день, і його ще ніхто не бачив в одному й тому самому одязі. Славік не порпається в смітниках і не тягає за собою величезні сумки. З іншими безпритульними В’ячеслав теж не спілкується. Та й алкоголь чоловіка не приваблює, хоча він і не відмовиться від келиха-другого холодного пива.

Догляду за собою чоловік приділяє достатньо багато уваги – він регулярно підстригає бороду, голиться під пахвами та навіть експериментує з зачісками.

Тепер завдяки старанням тридцятичотирирічного фотографа Юрія Дячишина про В’ячеслава знатимуть не лише львів’яни: фото чоловіка побачили майже у сотні країнах. Тепер про стильного безпритульного дізнався практично увесь світ.

Безпритульний Славік експериментує з образами (фото взято з сайту www.kasjauns.lv)
Безпритульний Славік експериментує з образами (фото взято з сайту www.kasjauns.lv)

Фотограф розповів, що з безпритульним Славіком познайомився кілька років тому цілком випадково. Це дуже яскрава особистість, то ж Юрій вирішив його… сфотографувати. Так він робив кожного разу, коли на вулицях Львова випадково зустрічав чоловіка і під рукою в нього був фотоапарат.

В’ячеслав є циганом і він провадить особливий спосіб життя, що відрізняється від того, який ведуть звичайні бомжі. Трохи божевільний чоловік не краде, не зловживає алкоголем, не спілкується з іншими безпритульними. Просить милостиню вибірково і зовсім ненав’язливо.

До речі, деякі образи безпритульного і справді непогані :-) (фото з versii.if.ua)
До речі, деякі образи безпритульного і справді непогані :-) (фото з versii.if.ua)


Юрій фотографував В’ячеслава протягом двох років, а потім результати своєї роботи він представив у Кракові. Виставка виявилася настільки популярною, що їй навіть присвятили книжку.

Джерело: http://hronika.info/neverojatnoe/39245-v-anglii-zhivet-pes-gipnotizer.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.