В Англії з'явилася собака-гіпнотизер Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2014 23:38 · Розділ: Природа

Навіть якщо вам пощастило побувати на виступах фокусників та ілюзіоністів Деррене Брауні чи легендарного Девіда Коперфільда, не думайте, що ви знаєте все про фокуси – недавно у Великобританії з’явився гіпнотизер, який за допомогою одного мимобіжного погляду здатен занурити людину в транс. Найцікавішим у цій історії є те, що в ролі гіпнотизера виступив собака породи німецький шпіц на прізвисько Принцеса.

Власниця унікального собаки, Крістіна Леннон, яка практикує гіпноз, переконує, що Принцеса й справді здатна занурити присутніх в стан сну. За словами Леннон, такі здібності більшою чи меншою мірою притаманні кожній собаці.

Втім, Леннон визнає, що далеко не кожна чотиринога істота собачої породи спроможна на те, на що спроможна її Принцеса, адже навик введення присутніх у гіпноз – це дуже специфічний навик. Він або розвинений, або ні, пояснює Леннон. За словами жінки, таку здатність природа подарувала кожній собаці, але щоб вона проявилася, собаці необхідна неабияка підготовка та дресирування.

Крістіна зізналася, що переважна більшість глядачів до останнього не вірить у здібності маленького гіпнотизера. Але як тільки Принцеса починає свій виступ, їхні сумніви моментально розвіюються.

«Більшість людей скептично ставляться до шоу і до останнього не вірять, що собака зможе це зробити. Але побачивши все на власні очі, вони стають неабияк приголомшені. А деякі люди навіть думають, що принцеса – це лялька, а не справжній собака», - розповіла журналістам господиня шпіца-гіпнотизера.

Однак вчені поспішили розкрити правду: прокоментувати новину про собаку-гіпнотизера взявся психолог Стен Роулінсон. За його словами, собаки й справді діють на нас заспокійливо, та це зовсім не означає, що вони можуть гіпнотизувати людей. Так, сили собаки не вистачить для того, щоб ввести людину в стан глибоко розслаблення.

Суть таємниці в господині собаки – саме вона своїми діями та тембром голосу вводить присутніх в транс.

Зауважимо, що Крістіна Леннон є племінницею Хью Леннона, засновника першого шоу, в якому вперше перед глядачами з’явився собака-гіпнотизер на прізвисько Оскар.

«Коли я була молодшою, то допомагала Хью з освітленням та музикою для шоу, тож я бачила виступи Оскара сотні разів перед тим, як взяла справу дядька в свої руки», - зізналася Крістіна.

На даний час Крістіна та її дивовижна собака гастролюють зі своїм шоу по британських університетах.

Джерело: http://hronika.info/neverojatnoe/39245-v-anglii-zhivet-pes-gipnotizer.html

Інші новини розділу