Джастін Бібер заплатить 82 000 доларів за те, що кидав яйцями у дім сусіда Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2014 21:13 · Розділ: Музика

Канадський поп-виконавець Джастін Бібер, очевидно, вперто вирішив прославитися як зірка епатажу. То він на стіні графіті намалює, то перевищить швидкість, то в нього звиявлять наркотики, то ще що-небудь утне…

На початку цього року, для прикладу, хлопець знову «прославився»: він вирішив кинути кілька яєць в дім сусіда, за що тепер сплатить останньому непоганий штраф - в якості морального ущербу Джастін повинен сплатити вісімдесят дві тисячі доларів.

Інцидент стався в американському Калабасасі, повідомляє The Los Angeles Times. За словами адвоката двадцятирічного музиканта Шон Холлі, згідно з вироком, який виніс Верховний суд округу Лос-Анджелес, на даний час Бібер проходить курси з управління гнівом, і його навчання завершиться десятого лютого наступного року. А ще Джастіну Біберу доведеться п’ять днів відпрацювати на громадських роботах.

Шон Холлі спеціально з’явилася у Верховний суд округу Лос-Анджелеса, щоб проінформувати суддю про випробувальний термін співака, до якого його засудили за кидання яєць по дорогому особняку сусіда. Інцидент стався в січні цього року. Як твердять експерти, Бібер і його яйця завдали господареві особняка збитків на загальну суму в двадцять тисяч зелених.

Власник будинку Джефф Шварц. Канадському співаку раніше вже заборонили наближатися до Джеффа, оскільки Бібер свого часу у нього плюнув. А інцидент з киданням яєць став кульмінацією кількох сутичок з сусідами – тим не подобалися надто гучні вечірки, що проходили в будинку Бібера. Все це призвело до того, що Біберу врешті-решт довелося продати свій особняк.

Джастін Бібер частенько потрапляє в негарні історії (фото взято з сайту www.rumenews.com)
Джастін Бібер частенько потрапляє в негарні історії (фото взято з сайту www.rumenews.com)

Раніше повідомлялося, що Джастіна Бібера вдалося переконати не оскаржувати пред’явлені йому звинувачення у вандалізмі. Він фактично визнав свою провину, за що отримав два роки позбавлення волі умовно.

Повідомлення про те, що Джастін Бібер змушений буде сплатити штраф, та ще й розпочне новий рік з громадських робіт, неабияк розчарувало шанувальників зірки – вони вважають таку міру надто жорстокою для молодика, в якого добряче затягнувся перехідний період.

А ось ті, кого творчість та поведінка співака неабияк дратує, радісно потирають руки: нарешті цей молодик-вискочка отримав по заслугах. Втім, і вони знайшли привід для незадоволення: таку міру покарання для хлопця вважають просто сміхотворною.

Джерело: http://www.gazeta.ru/social/news/2014/11/11/n_6639113.shtml

Інші новини розділу