Жінки носять джинси довше, ніж тривають їхні стосунки з чоловіками Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2014 18:31 · Розділ: Життя

Останні дослідження, проведені вченими, демонструють трохи неочікувані дані: виходить, що дівчата куди більше прив’язуються до улюблених джинсів, аніж до чоловіків. І великій кількості представниць прекрасної статі куди легше розірвати взаємини зі своїм партнером, аніж розлучитися з парою улюблених джинсів.

Відповідне дослідження проводилося німецькою компанією з виробництва побутової техніки.

Згідно з його результатами, майже третина опитаних учасниць експерименту носить джинси довше, ніж тривають їхні стосунки з чоловіками. І кожна двадцята жінка розлучалася зі своїм партнером раніше, ніж викидала улюблені джинси, повідомляє Hindustan Times.

Так, в середньому учасниці експерименту на одну пару джинсів виділяють близько чотирьох років і чотирьох місяців. А для кожної п’ятої жінки викинути джинси, навіть якщо вони вийшли з моди чи більше не підходять за розміром, рука просто не піднімалася.

Кожна дванадцята учасниця експерименту вирішила сховати джинси у шафу – щоб згодом їх носили її ж діти.


А якщо підрахувати увесь гардероб, то в кожної учасниці експерименту в середньому можна було назбирати до десяти пар джинсів, з яких вони, однак, регулярно надягають лише три.

А ще третина жінок принаймні одну пару після купівлі не надягали ні разу. І практично кожна учасниця опитування в гардеробі мала хоча б одну пару крутих дизайнерських джинсів, заплатити за яку довелося щонайменше сто сімдесят доларів.

Щоб зберегти улюблені штани якомога довше, учасниці експерименту робили все можливе: намагалися носити джинси якомога охайніше, щоб прати їх довелося не частіше одного разу на три-шість місяців – у такий спосіб дівчата хотіли зберегти первинну форму та колір улюбленого вбрання.

А кожна двадцять п’ята дівчина хоча б раз обробляла джинси оцтом, кладучи їх у морозилку – після такої процедури, твердять учасниці експерименту, штани виглядають, як нові.

Після проведення дослідження вчені зіставили отримані дані з результатами іншого опитування і виявили, що з улюбленими джинсами дівчата розлучаються куди неохочіше, ніж з чоловіками.

До речі, трохи раніше модний джинсовий бренд Levi's запропонував не прати джинси надто часто – щоб нейтралізувати запах від надто довгого носіння, достатньо помістити джинси на ніч в морозилку – так ви зможете пропустити не одне прання.

Якщо ілями ще обробити оцтом, той взагалі повноцінне прання може вийти.

Джерело: http://nastroenie.com.ua/news/69773.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.