Дівчина відмовила китайцю, який виклав їй серце з 99 iPhone 6 Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2014 15:51 · Розділ: Нові технології

Якими невдячними істотами іноді бувають дівчата! У цьому недавно довелося переконатися одному молодому китайцеві, який отримав відкоша від своєї дівчини. Та не захотіла виходити за хлопця заміж, навіть після того, як він зробив їй пропозицію руки та серця, витратившись для цього на дев’яносто дев’ять нових Айфонів.

Щоб вразити кохану, хлопець купив дев’яносто дев’ять новісіньких iPhone 6, і виклав з них серце. Однак китаянка такої щедрості та оригінальності не оцінила, і відповіла хлопцеві відмовою.

Дівчина родом з Гуанчжоу, і несподівано для себе вона стала зіркою Інтернету – після того, як відмовилася виходити заміж за свого кавалера, що вирішив продемонструвати чудеса оригінальності.

Щоб запропонувати дівчині руку та серце, програміст з китайського міста Гуанчжоу використав дев’яносто дев’ять коробок з iPhone 6.

На купівлю такої кількості модних гаджетів він витратив вісімдесят дві тисячі доларів. З коробочок зі смартфонами він виклав велике серце, всередині якого чекав свою обраницю з величезним букетом квітів у руках. Але дівчина не виправдала сподівань китайця і пішла геть.

Сталося це якраз напередодні популярного в Китаї свята – Дня одинака. Його відзначають сьогодні, одинадцятого листопада кожного року. Дата є символічною, адже записана в цифрах вона виглядає як 11.11. Цей день частенько називають анти-Днем святого Валентина.

Користувачі Інтернету одразу розсипалися в співчуттях, однак портал Kotaku, на якому й з’явилися фотографії інциденту, відзначає, що вся ця історія може бути просто постановкою – рекламою iPhone 6.

Що ж стосується користувачів, то їхні думки з приводу вчинку китайця розбіглися: хтось співчуває молодому юнакові, називаючи його обраницю безсердечною, а хтось вважає вчинок звичайнісінькою дурістю і анітрохи не дивується, що китаянці така пропозиція не прийшлася по душі.

Знімки пари були опубліковані на сторінках соціальної мережі Weibo, після чого на цю історію звернули увагу китайські ЗМІ,а потім вже й західні. В результаті китайський програміст за одну ніч прокинувся знаменитим.

Що ж, цікаво, що думав робити з такою кількістю смартфонів наречений-невдаха? Краще б купив дівчині якийсь оригінальний подарунок, тим більше, що сума у вісімдесят дві тисячі доларів – не маленька і її б вистачило на придбання чогось більш практичного і оригінального.

Джерело: http://tjournal.ru/paper/99-no

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.