Спортивну журналістку попросили покинути футбольне поле через «сексуальність» Автор: lesya · Опубліковано: 08.11.2014 19:06 · Розділ: Спорт

Симпатичні дівчата знають, що у краси та вроди є побічні ефекти – окрім різного роду провокацій та непристойних пропозицій з боку чоловіків, які можуть бути досить-таки надокучливими, вони ще й можуть втратити улюблену роботу.

На власному досвіді у цьому довелося пересвідчитися вродливій сербській журналістці. Катарина Сречкович працює спортивною журналісткою, і її прямим обов’язком є проведення інтерв’ю зі спортсменами. Тим не менше, її кілька разів просили покинути футбольне поле – через надмірну сексуальність.

І ось недавно знову стався подібний інцидент - молоду сербську спортивну журналістку Катарину Сречкович попросили покинути бічну лінію ігрового поля на матчі, що проходив цими днями: дівчину було визнано занадто «гарячою». Футболісти навіть не могли сконцентруватися, щоб дати відповіді на питання інтерв’ю, оскільки раз по раз відволікалися на її принадну зовнішність.

Дівчина зізнається, що необхідність брати інтерв’ю стала для неї тяжким випробуванням – іноді вона навіть впадала у відчай, гадаючи, що сербські спортсмени так і не зможуть з нею працювати. Більше того, Катарину навіть звинуватили в тому, що футболісти стали розсіяними під час гри, скинувши все, знову ж таки, на її присутність.

Нагадаємо, що двадцятип’ятирічна сербська журналістка Катаріна Сречкович веде футбольне шоу про клуб Црвена Звезда. Ще у неї є акаунт в Instagram, який має більше десяти тисяч передплатників (sreckoviceva).

Втім, тепер вона розуміє, що з часом все налагодиться, адже це не вперше її просять піти з поля, щоб не заважати журналістам грати.

«Мене кілька разів просили піти, вважаючи, що я відволікаю футболістів, які не можуть зосередитися на грі. Але це було спочатку, тепер же до мене звикли, і проблем нема», - пояснює дівчина.

Та все ж раніше їй довелося пережити чимало неприємностей, і навіть таке було, що її ледь не вигнали з клубу – виникло питання, чи взагалі доцільно тримати Катаріну на посаді, якщо якоїсь плідної співпраці з футболістами у неї не виходило: на розумні та закручені запитання дівчини футболісти лепетали всілякі нісенітниці, постійно відволікаючись на її яскраву зовнішність.

А в Instagram Катаріна публікує досить відверті фото...

Від такого не лише футболісти, але й користувачі інтернету можуть втратити дар мови (фото з сайту http://www.sportbox.az/)
Від такого не лише футболісти, але й користувачі інтернету можуть втратити дар мови (фото з сайту http://www.sportbox.az/)
Катаріна Сречкович - зірка сербського футболу (фото з сайу http://www.sportbox.az/)
Катаріна Сречкович - зірка сербського футболу (фото з сайу http://www.sportbox.az/)


Джерело: http://direct-press.ru/curyozi/52982-sportivnuyu-zhurnalistku-poprosili-pokinut-futbolnoe-pole-iz-za

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.