Терорист "Аль-Каїди" прорекламував депіляційний крем Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2014 21:55 · Розділ: Події у світі

Використовувати в рекламі образи всесвітньо відомих убивць та терористів – ну якось,м’яко кажучи, неетично. Але що таке етика, очевидно невідомо турецьким рекламникам: недавно тут з’явилася реклама, на якій «красується» «ідейний натхненник» терористичної організації номер один – Аль-Каїди.

Мова йде про Халіда Шейха Мохаммеда та рекламу, створену однією косметологічною компанією, що вирішила зняти креативну рекламу. Втім, у своєрідному гуморі творцям реклами не відмовиш – навряд чи якомусь терористові захотілося б зніматися в рекламі крему… для видалення волосся.

Однак саме на рекламних банерах рекламного продукту зображений «архітектор теракту» дев’ятого вересня. На фотографії терорист зображений у білій мішкуватій футболці, яка відкриває для всезагального огляду його волохаті спину та плечі. Підпис, що додається до фотографії, гласить: «Волосся саме по собі не зникне, то ж чому ви зволікаєте?!".

Чому саме образ Халіда Шейха Мохаммеда вирішили використати турецькі рекламники? Справа в тому, що це зображення було зроблене ще в 2003 році – саме тоді, коли терорист був спійманий у Пакистані. Протягом тривалого часу це фото було єдиним відомим зображенням терориста, адже останні, зі зрозумілих причин, воліють зберігати анонімність.

Однак реклама, як і слід було очікувати, викликала шквал критики: на представників компанії накинулися всі ті, ком використання образу терориста здалося неправильним. Втім, представники компанії заявили, що зображення терориста було підібрано випадково і вони не знали, що на волохатий чолов’яга - член терористичної організації.

«Ми вибрали його за волохаті плечі, а не тероризм», - зазначив представник компанії Мехмет Кан Ілдіз.

До речі, цими днями «колега» Мохаммеда теж опинився в центрі уваги – у США розгорілася гаряча суперечка стосовно того, хто ж насправді убив Осаму бін Ладена. Раніше вважалося, що терорист загинув від руки Мета Біссонета. Останній навіть видав книгу, у якій розповів, як проходила операція.

Метт Бісоннет говорить, що це він влучив в Осаму Бен Ладена (фото з сайту www.runyweb.com)
Метт Бісоннет говорить, що це він влучив в Осаму Бен Ладена (фото з сайту www.runyweb.com)

Втім, недавно з’явився ще один «морський котик», який переконує, що саме він вбив терориста номер один. Це Роб О’Ніл, також колишній спецназівець.

Роб О*Ніл переконує, що смерть терориста - його рук справа (фото взято з сайту www.segodnya.ua)
Роб О*Ніл переконує, що смерть терориста - його рук справа (фото взято з сайту www.segodnya.ua)


Джерело: http://www.mignews.com/news/health/world/051114_171952_95582.html

Інші новини розділу