Вчені пояснили, чому чоловікам подобаються 25-річні дівчата Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2014 17:01 · Розділ: Наука

Ні для кого не секрет, що чоловіки різного віку віддають перевагу молодим дівчатам. І навіть якщо вони належать до тих рідкісних персонажів, що десятиліттями безтямно кохають своїх дружин, зберігаючи їм вірність, все ж і їм втриматися важко, якщо поряд проходить молода дівчина привабливої зовнішності – може, й мимоволі, але поглядом по ній вони та й ковзнуть.

І ось вчені вирішили визначити, в якому саме віці представниці прекрасної статі є найпривабливішими для чоловіків. Провівши низку підрахунків, вони з’ясували, що в стадію максимальної привабливості представниці прекрасної статі вступають у віці двадцяти трьох років, тоді як закінчується вона приблизно по досягненню двадцятивосьмирічного віку.

Відповідне дослідження проводилося спеціалістами Університету Турку, що в Фінляндії. Співробітники цього університету, провівши низку досліджень, з’ясували, що двадцять три-двадцять п’ять років – це вік розквіту жінки в очах чоловіка. При чому пік цього розквіту припадає на двадцять чотири-двадцять п’ять років.

Вчені кажуть, що такі результати легко пояснити фертильністю жінки та еволюційними механізмами: саме у віці двадцяти п’яти років можливості жінки зачати дитину максимально високі, отже і для чоловіків з точки зору біології така жінка є найкращою партією.

В двадцять п'ять років жінки ваблять чоловіків, як магнітом (фото з сайту blogs.privet.ru)
В двадцять п'ять років жінки ваблять чоловіків, як магнітом (фото з сайту blogs.privet.ru)

Щоправда, не уточняється, про яких жінок ішла мова, адже є жінки, яким двадцять п’ять, а виглядають вони на цілих сорок, а є й навпаки: зрілі дами ще можуть дати фору двадцятилітнім дівчиськам. Принаймні, в плані зовнішеості точно. Інакше кажучи, мова тут, скоріше за все, йде не власне про вік, а про те, на який вік представниця прекрасної статі виглядає.

Що ж стосується жінок, то з ними ситуація зовсім інша: серед представниць прекрасної статі нема чіткої вікової межі привабливості чоловіків. Чому? Та тому, що жінкам здебільшого подобаються їхні однолітки, а це значить, що уподобання двадцятирічної і сорокарічної представниці прекрасної статі можуть кардинально різнитися.

Ще дослідники з’ясували, що багатьом жінкам до вподоби чоловіки старші, оскільки вони підсвідомо визначаються як більш забезпечені та здатні забезпечити стабільність і безтурботне існування для майбутнього потомства.


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.