Чиновників Адміністрації Президента змусять вивчати англійську Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2014 15:05 · Розділ: Освіта

З початком останнього місяця осені в Держадміністрації президента стартував новий проект, спрямований на вивчення англійської мови. В рамках цього проекту чиновники Адміністрації Президента зможуть удосконалити свої навики володіння іноземною, щоб не лише підняти власний рівень знань, але й у цілому посприяти співпраці України з іноземними колегами.

Так, ще наприкінці жовтня президент країни Петро Порошенко виступив з ініціативою удосконалення знань чиновників адміністрації в галузі англійської мови. Цей проект мав стартувати першого листопада цього року, і в його рамках працівники відомства повинні покращити свої навики володіння іноземною.

За словами представника відомства, навчальний процес відбуватиметься за участю британських колег. Передбачається, що за шкільні парти знову сяде шістдесят шість співробітників Адміністрції президента.

Втім, це вам не деловой английский для начинающих – практично всі співробітники відомства на достатньо доброму рівні володіють англійською. Але, як кажуть, досконалість не знає меж, отож і їм є куди вдосконалювати свої навики.

Порошенко змусить чиновників удосконалити володіння англійською (фото з сайту energynews.su)
Порошенко змусить чиновників удосконалити володіння англійською (фото з сайту energynews.su)


За словами організаторів проекту, навчання триватиме по дві години кожного дня. «В рамках проекту в Адміністрацію президента приходитимуть спеціалісти, які й працюватимуть над тим, щоб підвищити рівень англійської мови серед працівників Адміністрації Президента», - зазначив заступник глави відомства.

Зрештою, це не перший крок новоспеченого президента на шляху до зближення з англійською: крім того, що він сам вільно володіє кількома мовами, він ще й запропонував у школах замість російської мови ввести додаткові години англійської, чим викликав бурхливі овації більшості львів’ян (зустріч проходила у Львові) та колюче незадоволення російськомовного населення.

Втім, особливо це питання «зворушило» російських журналістів: мовляв, як так – назвати російську мову іноземною! Вони навіть звідкись висмоктали дані, ніби для 83% українців саме російська є рідною – саме цією мовою вони розмовляють і пишуть!

Що ж стосується англійської, то досконале володіння цією мовою і справді може відкрити непогані перспективи: це і гарна робота, і можливість безперешкодно подорожувати світом, відкрити нові горизонти спілкування і ще багато-багато іншого. Тому, без сумніву, вивчення цієї мови у порівнняні з російською є пріоритетним для більшості українців.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.