Американським вченим вдалося зупинити процес старіння Автор: lesya · Опубліковано: 06.11.2014 13:23 · Розділ: Наука

Ліки вчених, напевне, дуже сподобаються жінкам
Ліки вчених, напевне, дуже сподобаються жінкам

Людство споконвіків намагалося розгадати таємницю людської молодості та секрет довголіття, одна поки що безрезультатно. Створювалися найрізноманітніші еліксири, а іноді в погоні за омолодженням люди вживали відверту отруту, та все ж від природи та від старої з косою втекти не вдавалося ще нікому. Але це не значить, що не вдасться: недавно американським вченим вдалося зупинити процес старіння. Більше того, його можна не просто зупиняти, а й повертати назад, а це означає, що, ймовірно, в недалекому майбутньому люди зможуть домогтися неймовірного ефекту омолодження.

Так, в результаті багаторічних досліджень гарвардським вченим врешті-решт таки вдалося зупинити процес старіння та повернути його назад. Щоправда, в експерименті учених брали участь не люди, а миші, однак все ще попереду. Так ось: за тиждень, поки тривав експеримент, гризуни не те що не постаріли, а помолодшали!!!

Група дослідників з Гарвардського університету та Університету Нового Південного Уельсу цими днями заявили про дивовижне відкриття - вони зуміли зупинити процес старіння у мишей. Використовуючи натуральні протеїни та молекули, вчені відключили гени, що відповідають за старіння, активувавши натомість «молоді» гени.

До речі, перший етап клінічних випробувань на людях, як твердять учені, уже розпочато.
«Нам вдалося відкрити гени, які контролюють, як тіло бореться зі старінням, і якщо правильно їх активувати, вони володітимуть дуже потужним ефектом. Вони можуть навіть повернути старіння назад, принаймні, у мишей», - заявив професор Девід Сінклер, керівник досліджень і експериментів у даному напрямку.

В рамках роботи вчені імплантували гризунам молекулу NMN. Через тиждень після імплантації процес старіння організму мишей зупинявся. А тепер за допомогою тієї ж молекули Девід Сінклер сподівається домогтися ефекту омолодження людського організму.

Вчені висловили надію створити на основі молекули NMN ліки, які дозволять зупиняти процеси старіння та запускати процеси омолоджування в клітинах людей. За даними клінічних випробувань, ці молекули здатні подовжити життя мишей. При цьому і для людей вони цілком безпечні.

Ці молекули не лише ведуть боротьбу зі старінням, але й володіють антизапальним ефектом, що дозволяє використовувати їх при лікуванні інших недуг.

Джерело: http://www.topnews.ru/news_id_72700.html

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.