Китайським чоловікам довелося відчути біль пологів Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2014 21:33 · Розділ: Життя

Більшості чоловіків важко уявити біль, який відчувають жінки під час пологів. Більшості, але не всім: недавно китайські чоловіки-волонтери спробували на собі, як воно – народжувати.

Відчути на собі все те, що відчувають жінки під час пологів, чоловіки змогли в рамках заходу «Подяка материнству - випробування болю від пологів», що проходив цими днями в пологовому будинку китайського міста Цзинань.

Як і слід було очікувати, у переважної більшості добровольців є дружини, які готуються до пологів. Щоб чоловіки змогли відчути, що чекає на їхніх коханих, їм і дали можливість стати учасниками цього дивного і навіть трохи жорстокого експерименту.

Щоб відтворити перейми та біль пологів, фахівці використовували спеціальні апарати, які за допомогою електрошоків стимулювали м’язи піддослідних так, як стимулюються ці м’язи під час пологів у жінок.

І ось так, під наглядом медичного персоналу, чоловіки й змогли відчути на собі всі «радощі» пологів.

Перед тим, як провести цей захід, вчені провели низку підрахунків, щоб визначити, з якою, власне, силою слід стимулювати м’язи чоловічих організмів, щоб максимально ідентично відтворити біль, який відчувають представниці прекрасної статі під час пологів.

Ще до цього експерименту, якраз з нагоди Дня матері, двадцять чоловіків прийняли участь в реаліті-шоу, яке транслювали на місцевому телебаченні. Їм також запропонували відчути біль, який під час пологів відчувають жінки.

Щоправда, побоюючись травмувати слабку й непідготовлену чоловічу психіку, спеціалісти вирішили стимулювати м’язи чоловіків для імітації болю не довше тридцяти секунд (нагадаємо, жінок цей біль переслідує по декілька годин).

Шоу та всі емоції народжуючих чоловіків транслювалося в місті Наньчан, в Південній провінції Китаю Цзянси. Учасників шоу також підключали до складних машинам з електрошоком.

Кілька учасників зізналися, що прийшли на передачу з власної цікавості, однак багатьох сюди відправили дружини. «Коли вона дізналася про цей проект, то сказала мені зареєструватися. Довелося брати участь у заході», - зізнався один «потерпілий».

До речі, серед учасників, які взяли участь у телепроекті, був і один британський співак Йен Інгліс. На даний час він живе і працює в Китаї. «Для мене це занадто, - зізнався він. - Біль був жахливим!». Інший учасник, Лі Хао, зазначив: «Це було неймовірно. Я б не витримав довго. Тепер я справді розумію, чому моя дружина кричала під час пологів».

Джерело: http://www.newsru.com/world/05nov2014/china_tvshow.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.