Британських вчителів переконують, що секс між тринадцятирічними - це норма Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2014 16:20 · Розділ: Суспільство

Британським підліткам хочуть дозволити займатися сексом з 13 років
Британським підліткам хочуть дозволити займатися сексом з 13 років

Недавно британських експертів у галузі освіти та політики неабияк обурили нові інструкції, присвячені питанням сексуальної освіти школярів. Так, нові методичні вказівки, які отримали вчителі в Британії, твердять, що починаючи з тринадцяти років діти мають право з обопільної згоди займатися сексом, і це не відхилення, а норма.

Експерти, які стали авторами рекомендацій, переконані, що сексуальні взаємини в підлітковому віці є складовою частиною безпечного та здорового дорослішання. Їхні методичні рекомендації отримали підтримку з боку міністерства освіти країни.

В рекомендаціях зазначається, що «нормальною поведінкою» для дітей тринадцяти-сімнадцяти років можна вважати вияв інтересу до порнографії, ведення відвертих сексуальних розмов, оральний та звичайний секс, якщо він відбувається за згодою партнера того ж віку.

Втім, Сара Картер, член Товариства сімейної освіти, з цього приводу заявила, що деякі теми, Які обговорюються на уроках сексуальної освіти, просто-на-просто суперечать закону.

Особливе обурення жінки викликали рекомендації, розроблені некомерційною організацією Brook, що вийшли у світ під назвою «Світлофор». В цій книзі різні типи поведінки підлітків розподілені за категоріями в залежності від ступеня їх прийнятності. Категорій, як можна здогадатися, є три – зелена, жовта та червона.

Власне, у цій книзі статеві відносини за взаємною згодою між тринадцятилітніми підлітками вважаються нормою, в той час як вони суперечать британському законодавству, адже воно дозволяє громадянам країни вступати в статеві відносини з шістнадцяти років.

Але є й ті, хто виступив на захист цієї розробки. Приміром, Джо Хейман зауважив: «Вважаю, проблема викладання даного предмета полягає в тому, що ми маємо справу з реаліями, в яких живуть діти, тому для цих курсів нам необхідні добре підготовлені вчителі».

Втім, голова парламентського комітету з питань освіти Грем Стюарт заявив, що навіть якщо сексуальні взаємини між тринадцятирічними підлітками – це буденна справа, вважати їх нормою не можна, адже це зашкодить молоді.

Однак Хейман, глава асоціації, яка й видала методичні рекомендації, говорить, що ніхто не збирався підштовхувати дітей до ранніх сексуальних взаємин. Просто слід розуміти, що раз вже це сталося, то нотацій і повчань варто уникнути, адже це нічим не допоможе.

Програма «Світлофор», яка й стала мішенню чиновників, до зеленого кольору зараховує «сексуальні» і «несексуальні» взаємини, поцілунки, а також різні види сексу між партнерами однієї або різних статей. У віковій групі тринадцяти-сімнадцяти років це, вважають укладачі, цілком нормально.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian/international/2014/11/141105_britain_sex_school_guidance

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.