Подорожі в часі стануть звичайним явищем до 2080 року Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2014 23:58 · Розділ: Наука

Так, як наші предки й уявити не могли, що через якихось кілька століть після їхньої смерті небо розсікатимуть гігантські літаки, перевозячи вантажі та людей, так і нам сьогодні уявити важко, що наші нащадки подорожуватимуть в часі, мандруючи в минуле чи майбутнє. А дарма: як твердять вчені, у багатьох з нас ще є час стати свідком подорожей у часі. А наші діти =- ну вже внуки точно – взагалі подорожуватимуть в часі так, як ми їздимо у метро.

Принаймні, це доводять британські вчені з Імперського коледжу Лондона, Університету Глазго та некомерційної організації EngineeringUK, які недавно опублікували результати спільно проведеного дослідження, в якому розглядали перспективи світових дослідників у галузі телепортації та подорожей у часі.

Провівши певні підрахунки, доктор наук Мері Жаклін Ромеро зі Школи фізики та астрономії Університету Глазго, просто впевнена, що десь через шістдесят років люди навчаться переміщатися в просторі.

До 2080 року мрія Шурика, ймовірно, здійсниться (фото з сайту 1001fact.ru)
До 2080 року мрія Шурика, ймовірно, здійсниться (фото з сайту 1001fact.ru)

І навіть попри те, що телепортація – вкрай складна штука, на думку дослідниці, найновіші відкриття в хімії та молекулярній біології дозволять навчитися цьому значно швидше.

Інший вчений, автор книги «The Big Questions in Scince» Колін Стюарт вважає, що якщо людина рухатиметься в просторі зі швидкістю, яка складає хоча б десять відсотків від швидкості світла, то півроку такого руху в космосі дорівнюватиме шести місяцям і одному дню на Землі. Тож якщо здійснювати цей рух протягом десяти років, то за цей час ви на три тижні застрибнете вперед. Власне, про це говорить і спеціальна теорія відносності з парадоксом двох близнюків.

Інший вчений - професор кафедри експериментальної фізики в Імперському коледжі Лондона Кріс Філліпс - говорить, що за якихось п'ятнадцять років вчені зможуть представити світові справжнісінький плащ-невидимку. В його основі будуть адаптивні маскувальні засоби, які припускають перенесення зображення фону об'єкта або людини на передній план.

Звісно, сьогодні все це виглядає нісенітницею, принаймні для людей, які нічогісіньког не петрають у вищій фізиці. Хоча хто зна, що воно нас чекає через сімдесяь років. Може, дійсно ті, хто доживе до того часу, зможуть відвідувати своїх знайгмих в молодості, або родичів, які вж давно відійшли у потойбіччя. Як то кажууть, поживемо - побачимо.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=91834

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.