В Японії самотнім жінкам пропонують "сольні" весілля Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2014 21:09 · Розділ: Події у світі

Недавно японська компанія "Cera Travel" запропонувала самотнім жінкам досить дивну послугу, яку одразу охрестили «сольними» весіллями. Ця послуга дозволяє жінкам зіграти весілля… без участі нареченого. У такий спосіб всі без винятку незаміжні дівчата, які з якихось причин не збираються виходити заміж, можуть відчути себе справжньою нареченою.

Тепер всі дівчата, які мріяли про розкішну білу сукню, та, на жаль, того, хто повів би їх до вівтаря, в їхньому житті ще не знайшлося, зможуть замовити «сольне» весілля, зовсім не хвилюючись з приводу відсутності нареченого.

Ідея «сольних» весіль з’явилася у представників японської компанії "Cera Travel" з Кіото. Співробітники цієї компанії пропонують своїм клієнткам тур тривалістю в два дні, під час якого жінки зможуть відвідати візажиста та перукаря, приміряють весільну сукню, а потім позують весільному фотографу або в самоті, або в компанії спеціально запрошеного чоловіка-моделі.

Після закінчення фотосесії наречена вирушає в номер люкс, де вона проведе шлюбну ніч наодинці з собою.

Щоправда, прихопити з собою модель з фотосесії дівчата не зможуть, але ось запросити в номер бой-френда їм не забороняється.

Оригінальну послугу компанія надає, починаючи з літа, і орієнтована вона в основному на самотніх працюючих жінок, які віддали пріоритет кар’єрі, а не вирішили слідувати традиції японського заміжжя.

Скористатися послугою можуть і розведені дами, які знову хочуть відчути себе особливими, та й, зрештою, підійде вона для тих дівчат, яким женихи не поспішають робити пропозицію руки та серця.

Коштує ця послуга майже три тисячі доларів – 2750, якщо бути точним, і зіграло її всього десять жінок.
Представник компанії, що надає унікальні послуги, зазначив, що це і справді унікальний досвід для самотніх дам, і вони дуже пишаються своєю фантазією. При чому професіонали піклуються про те, щоб «нареченим» сподобалося все до дрібниць, і якщо вони, раптом, не захочуть виходити заміж в білому платті, то їм запропонують наряд гейші.

Скористатися послугами компанії вирішила Нагі Дайсен (Nagi Daisen), сорокатрьохрічна бізнесвумен, яка так і не вийшла заміж: «В мене були взаємини з чоловіками багато разів, але вони так і не закінчилися весіллям. Тому я вирішила зробити це для себе, а воно виявилося неймовірно весело й цікаво. Я завжди хотіла приміряти весільну сукню та відчути себе особливою, й нарешті мені це вдалося! Це було здорово!!!!!»

Джерело: http://fedpost.ru/sobytiya/46493-odinokim-zhenshhinam-predlozhili-sygrat-solnye-svadby.html

Інші новини розділу