Про Семюела Л Джексона і те, як він працював чистильником Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2014 13:41 · Розділ: Кіно

Кадр з фільмуЧистильник (фото з see.od.ua)
Кадр з фільмуЧистильник (фото з see.od.ua)

Напевне, під впливом переглянутого напередодні – до слова, вже доволі старенького – фільму режисера Ренні Харліна «Чистильник» і з’явилася ідея написати цю статтю. Статтю про не надто привабливі, але потрібні професії, над існуванням яких ми навіть не замислюємося. Одна з цих професій – це чистильники. І не лише трупів,як в кінокартині.

У фільмі Ренні Харліна «Чистильник» мова пішла про колишнього поліцейського Тома Картера, який займається досить незвичною (для глядача) та явно неромантичною професією – він чистить будинки від напіврозкладених трупів та залишків людського тіла. М’яко кажучи, професії не позаздриш, але, як кажуть, гроші не пахнуть, і, з іншого боку, хлопці добряче помагають людям.

Власне, після перегляду картини і зацікавило питання: справді, а хто ж прибирає квартиру від довго пролежалих людських тіл? Далеко не кожному це під силу. Тут знадобиться неабияка витримка та стійкість, яка є не у кожного. Кілька хвилин пошуку – і, виявляється, компанії на кшталт тієї, яку у фільмі заснував Том Картер, і справді існують. І не лише у США, але й по сусідству з нами – в Росії, для прикладу.

Звісно, сьогодні компаніями, що надають клининговые услуги в Санкт-Петербурге, Москві, Києві чи будь-якому іншому місту з численним населенням, нікого не здивуєш, та все ж не всі погодяться мати справу з трупами та їхніми залишками. А ось москвич Андрій Бузин погодився – зібравши команду з колишніх патологоанатомів та судмедекспертів, він заснував компанію, що надає послуги з прибирання квартир, у яких було скоєне вбивство чи самогубство.

До речі, схожа професія досить популярна у США – тут спеціально навчені люди прибирають дороги від останків вбитих автомобілями тварин. Виглядає дуже вже неапетитно.

А в Китаї популярні чистильники вух – працюють вони в місцевих банях, а головним інструментом представників цієї професії є ватні палички, якими вони й вичищають сірку з вух своїх клієнтів.

Раз уже мов зайшла про чистильників різних мастей, то неможливо обійти увагою чистильника кісток динозаврів. Ця професія, хоч і звучить трохи кумедно, вимагає неабиякого хисту, адже всього один необережний рух – і скелет динозавра розсиплеться на дрібні шматочки.

А в Панамі мешкає такий собі Андрес Гардін,ще один незвичний представник професії чистильників. Працює він… чистильником кокосів - так-так, є в світі й така професія.

Чистильник кокосів (фото з сайту http://mirfactov.com/est-takaya-professiya-chistilshhik-kokosov/)
Чистильник кокосів (фото з сайту http://mirfactov.com/est-takaya-professiya-chistilshhik-kokosov/)
Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.