У Швейцарії політики скорочуватимуть народжуваність Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2014 15:58 · Розділ: Суспільство

У досить оригінальний спосіб вирішили усунути проблему перенаселення у Швейцарії – тут політики розпочали втілювати в життя досить дивний план, спрямований на обмеження народжуваності.

Справа в тому, що Швейцарія, як і інші розвинені європейські країни, є вельми привабливою для переселенців. Саме в цю країну щороку, за офіційними даними статистики, прибуває до вісімдесяти тисяч іммігрантів. Як результат – стрімке зростання кількісного показника соціально незахищених категорій.

Власне, з цих причин у країні навіть повідкривалися спеціальні школи для бідняків, а вони також вимагають додаткового фінансування з боку держави. Так, за рік на ці школи для малозабезпечених верств населення держава витрачає сто двадцять чотири мільйони чотириста тисяч євро.

Крім того, перенаселення в країні спостерігається і за рахунок іноземних студентів, адже школы пансионы Швейцарии досить охоче приймають іноземних студентів.

Перенаселення шкодить не лише бюджету країни, але й довкіллю, адже в перспективі воно призведе до зростання кількості авто на дорогах та до різкого збільшення кількості будівництв. Та й обсяги споживчих потреб виростить щонайменше в п’ять разів.

Швейцарії далеко до Китаю (фото з сайту ecocrisis.wordpress.com)
Швейцарії далеко до Китаю (фото з сайту ecocrisis.wordpress.com)

Щоб уникнути таких катастрофічних наслідків, екологічна партія країни Ecopop виступила із пропозицією обмежити приріст населення Швейцарії хоча б на дві десятих відсотка на рік. Якщо перерахувати цей показник на реальну кількість людей, ми отримаємо цифру в сімнадцять тисяч новонароджених щороку.

Втім, поки що ініціатива екологічної партії не зустріла підтримки з боку інших урядовців, більшість з яких виступила проти такого заходу.

Але Швейцарія – це та країна, де від політиків залежить далеко не все – у країні вже в найближчому часі проведуть референдум, який стане волевиявленням народу. Проведенн референдуму заплановане на тридцяте листопада цього року.

Втім, Швейцарії таки далеко до Китаю: в цій країні висока народжуваність та традиція мати багато дітей в сім’ї стали справжньою проблемою. І кілька десятиліть тому в країні навіть прийняли закон, який забороняв китайцям мати більше однієї дитини на сім’ю. Проблему з високою народжуваністю це скоротило, зате викликало цілу купу інших проблем: почастішали випадки вбивства новонароджених немовлят, якщо на світ появлялася дівчинка, що в кінцевому результаті призвело до гендерної проблеми в Китаї: уже зараз в країні чоловіків на тридцять п’ять мільйонів більше, як жінок, а в майбутньому ситуація загостриться ще більше.

http://readbookz.com/articles/article-niuansy-napisaniia-i-zashchity-dissiertatsii/

Джерело: http://business-swiss.ch/2014/10/css-brosila-studentov-na-proizvol-sud-by/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.