8 способів імітувати бурхливу діяльність на роботі Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2014 13:15 · Розділ: Суспільство

Чи знайома вам ситуація, коли на роботі ви працюєте не гірше, ніж інші колеги, а під гарячу руку шефа потрапляєте тільки ви? А все тому, що ви не вмієте імітувати бурхливу робочу діяльність. Так-так, виявляється, це вміння дуже потрібне мало не кожному з нас.

Але почнемо з того, що якщо вам уже довелося віддуватися за всіх інших співробітників, то, може, краще замислитися над зміною роботи? Піти в компанію, де вас цінуватимуть куди більше, ніж тут, чи навіть розпочати власну справу, тим більше, що Інтернет рябіє пропозиціями заработка без вложений… Та все ж якщо на даний час до кардинальних змін ви не готові, скористайтеся порадами, які допоможуть вам імітувати бурхливу діяльність на роботі, так, що навіть найсуворіший шеф не знайде до чого доколупатися :-). До речі, ці поради теж уже досить давненько гуляють теренами Інтернету. Отож, почнемо.

Імітація бурхливої діяльності на роботі під чилу не кожному
Імітація бурхливої діяльності на роботі під чилу не кожному

1. Запам’ятайте, ніколи не ходіть з порожніми руками – ви просто повинні тримати хоч якийсь маленький документик в руках. Навіть якщо цей документик – старий непотріб, з ним ви виглядатимете так, ніби дуже вже напружено працюєте, а не зібралися на прогулянку чи в кафе. Бажано забирати ще купку паперів, коли йдете додому – так у шефів створюватиметься враження, ніби ви працюєте понаднормово.

2. Комп'ютер допоможе вам виглядати зайнятим. Навіть якщо ви перевірятимете особисту електронну пошту чи сидітимете в соціальних мережах – збоку виглядатиме, ніби ви напружено працюєте. Та й шефові завжди можете сказати, що займаєтеся вивченням якогось нового ПЗ.

3. Безпорядок на столі. Навіть якщо ви – педант по натурі, на робочому столі краще тримати легкий безпорядок. Ідеальна чистота – вірний сигнал того, що ви працюєте недостатньо. Якщо до вас хтось має підійти, закопайте потрібний документ всередину купи, а потім кілька хвилин витратьте на його «пошуки» - так про вас складеться враження, ніби ви з головою занурилися в роботу.

4. Вашим вірним другом має стати автовідповідач – саме він дозволить вам уникнути зайвої роботи. Так, отримавши повідомлення, від якого тхне понаднормовою роботою, дайте відповідь на нього під час обідньої перерви, коли ви практично впевнені, що людини нема на роботі. Так про вас піде слава, як про людину відповідальну, та й зайвий раз трудитися вам не доведеться.

5. Якщо ви постійно виглядатимете нервовим і дратівливим, боси подумають, що ви дуже зайняті.

6. Намагайтеся йти з роботи якомога пізніше – особливо в ті дні, коли бос ще не пішов. Навіть якщо ви просто читатимете журнали або книги, на що у вас ніколи не вистачало часу. А ще запам’ятайте: дуже корисно відправляти важливі повідомлення у неробочий час та під час державних свят.

7. Навчіться креативно зітхати, і робіть це в присутності багатьох колег – так всі подумають, що ви перебуваєте під жахливим тиском.

8. Збагатіть свій словниковий запас, бажано хитромудрими термінами та жаргонними слівцями. Намагайтеся вільно ними користуватися, коли спілкуєтеся з начальством. Навіть якщо керівництво вас не розумітиме, звучатиме все це досить вражаюче.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.