Жінка у Нью-Йорку за 10 годин піддалася домаганням сто вісім разів Автор: lesya · Опубліковано: 30.10.2014 11:31 · Розділ: Суспільство

Симпатичним мешканкам Нью-Йорка від надмірної чоловічої уваги доводиться несолодко – вони раз по раз піддаються сексуальним домаганням з боку представників сильної статі.

Щоб звернути на цю проблему увагу влади та громадськості, одна американка разом зі своїм товаришем вирішили провести цікавий експеримент – дівчина протягом десяти годин прогулювалася вулицями Нью-Йорка, а її друг підраховував, скільки ж разів вона піддавалася сексуальним домаганням.

При цьому скажемо одразу, що героїня експерименту якоюсь божественною красою не наділена: звичайна собі симпатична дівчина, яких мільйони по світу.

Власне, проведений нею та її товаришем експеримент дозволив підрахувати, скільки разів за день середньостатистична жінка піддається вуличним домаганням. Експеримент проводився активістами руху Hollaback.

Двадцятичотирирічна Шошана Робертс була одягнена в звичайний, абсолютно непримітний одяг – темні джинси та футболку. Вона прогулювалася вулицями Манхеттена, а попереду неї йшов її напарник, Роб Блісс, в рюкзаку якого була захована прихована камера.

Згодом, коли молоді люди переглянули запис, зроблений камерою, вони підрахували, що під час прогулянки, яка тривала десять годин, американка піддалася вуличним домаганням сто вісім разів. При цьому активісти не враховували ні підморгувань, ані свисту з боку представників сильної статі.

Серед усіх інших «залицяльників» був один, який переслідував дівчину кілька хвилин підряд.

До речі, було б нечесно не зізнатися, що далеко не всі репліки чоловіків носили образливий характер – траплялися такі, які бажали дівчині гарного дня чи просили посміхнутися. Та все ж нахабних пропозицій було більше.

Коментуючи результати експерименту та й, зрештою, саму його ідею, активісти Hollaback Шошана Робертс та Роб Блісс зізналися, що своїм дослідженням хотіли об’єктивно показати, через що доводиться нью-йоркським жінкам проходити мало не щодня.

До речі, схожі експерименти час від часу проводяться активістами різних організацій. Трохи раніше, для прикладу, одна дівчина встановила собі в бюст приховану камеру, щоб з’ясувати, скільки ж чоловіків за день не проти подивитися на її груди. Експеримент виявив, що дівчині в пазуху охоче зазирали не лише чоловіки, але й жінки. При цьому одягнена вона була відносно скромно – без декольте до пояса спідниці та вульгарно прозорих топів.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/10/29/woman/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.