Емоційний сурдоперекладач перетворив розповідь мера Нью-Йорка в яскраве шоу Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2014 18:34 · Розділ: Події у світі

Якщо надто старанно виконувати свої обов’язки, можна втрапити в халепу, що недавно зробив один нью-йоркський сурдоперекладач. Він настільки емоційно переклав промову мера Нью-Йорка, що перетворив його виступ на яскраве і доволі кумедне шоу. Хоча ні крапі смішного чи веселого в тому, що говорив мер, не було, адже його промова стосувалася розповсюдження жахливого вірусу – лихоманки Ебола.

Так, на конференції, присвяченій боротьбі з розповсюдженням вірусу Ебола, що проходила цими днями у Нью-Йорку, емоційний сурдоперекладач зумів перетворити виступ мера в яскраве шоу. При чому зробив він це ненавмисне – чоловік просто надто старанно й заповзятливо виконував свою роботу.

Перекладаючи все те, що говорив мер Нью-Йорка Біллі ді Блазіо, сурдоперекладач настільки активно жестикулював, що користувачі Інтернету запідозрили в ньому пройдисвіта. Він не лише розмахував руками, але й широко відкривав рота, перевертав очима та час від часу приймав воістину комічні пози, що все це й справді скидалося на якусь комедію.

Емоційний сурдоперекладачзіпсував виступ мера Нью-Йорка (фото з сайту http://direct-press.ru/)
Емоційний сурдоперекладачзіпсував виступ мера Нью-Йорка (фото з сайту http://direct-press.ru/)

Однак згодом експерти сурдоперекладу підтвердили, що чоловік переклав все правильно, без помилок та порушень, ось лише жестикулював він занадто активно.

Користувачі Інтернету навіть припустили, що промову Білла ді Блазіо краще за інших зрозуміли тільки глухонімі, оскільки всі без винятку учасники конференції дивилися тільки на сурдоперекладача, а самого мера майже не слухали.

Нагадаємо, що розповсюдження лихоманки Еболи сьогодні турбує увесь світ. Особливо критичною є ситуація в Африці – через надмірну санітарію і відсутність кваліфікованої медичної допомоги смертність від лихоманки украй висока. Однак переходить Ебола й на інші країни – випадки цього захворювання зафіксовані в США, країнах Європи та навіть у Росії.


Щоб запобігти розповсюдженню захворювання, вчені намагаються розробити ефективну вакцину від цього вірусу. Проте до цього часу їхні зусилля так і не увінчалися успіхом.

А недавно експерти заявили, що у випадку, якщо Міністерство оборони США відмовиться від подальшого фінансування розробки вакцини проти Еболи, то, скоріше за все, її так ніколи й не створять. Що ж стосується ситуації в Африці, то її експерти вважають катастрофічною, оскільки тут лихоманка в 90% випадків закінчується смертю.

Джерело: http://direct-press.ru/curyozi/52304-emotsionalnyj-surdoperevodchik-prevratil-rasskaz-mera-nyu-jorka

Інші новини розділу