Перші колоністи Марсу помруть вже на 68-ий день після прильоту Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2014 10:37 · Розділ: Наука

Останнім часом вчені все азартніше взялися за організацію колонії на Марсі. Їхню ініціативу народ зустрів досить-таки радісно – вже сьогодні знайшлося чимало екстремалів, готових стати першими, хто потрапить на Червону планету.

Однак для них є украй невтішні новини: виявляється, перші колоністи Марсу помруть вже на шістдесят восьму добу свого перебування на Червоній планеті.

Так, дослідники говорять, що колоністи-марсіани сильно залежатимуть від поставок запчастин та матеріалів, а вартість цих поставок становитиме не менше чотирьох з половиною мільярдів доларів.

Недавно Массачусетського технологічного інституту було проведене дослідження, результати якого демонструють доволі невтішну ситуацію. Так, в результаті аналізу та складних наукових підрахунків вчені виявили, що перші колоністи почнуть вмирати вже через шістдесят вісім днів після прибуття на Марс в рамках проекту Mars One.

Таких невтішних висновків вчені дійшли після проведення низки аналізів наукових даних, у відповідності з якими й ведеться розробка проекту освоєння Марсу

За основу свого дослідження вчені взяли уточнені дані, і, озброївшись графіками та формулами, приступили до підрахунків. В рамках дослідження вони проаналізували ресурси кисню, їжі та технологій, призначених для здійснення польоту.

В опублікованому ними звіті зазначається, що перші космонавти, які освоюватимуть Марс, вмиратимуть через асфіксію.

Американські вчені говорять, що рослини, покликані забезпечувати колоністів їжею, вироблятимуть надто багато кисню, в той час як технології для збалансування атмосфери «розвинені недостатньо».

В цілому, американським дослідникам вдалося виявити кілька серйозних недоліків в проекті польоту на Марс. Вони твердять, що космонавти можуть загинути від голоду, оскільки їжі на борту літального апарату, як, зрештою, і напоїв, не вистачить для забезпечення відповідною кількістю калорій організмів космонавтів.

Крім того, через підвищений вміст кисню в повітрі, суттєво зростає ризик удушення. А ще існує високий ризик пошкодження космічного корабля, адже у випадку виникнення несправностей запчастини взяти буде просто ніде.

Взявши до уваги перелічені вище "дрібниці", вчені висловили сумніви з приводу успіху місії Mars One. Справа в тому, що з кожним днем переселенці все більше залежатимуть від поставок запчастин та різних матеріалів, а вартість цих поставок, навіть за найскромнішими прогнозами, становитиме не менше чотирьох з половиною мільярдів доларів.


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.