Найшвидший у світі електромобіль SSC Ultіmate Aero буде розганятися до 411 км/год Автор: Lussilda · Опубліковано: 23.01.2009 08:26 · Розділ: Нові технології

Цей автомобіль в 2007 році набрав швидкість до 411 кілометрів на годину і був занесений до Книги рекордів Гіннеса як найшвидший серійний автомобіль на планеті

[img]/i/news/car4.jpg[/img]

У четвер Shelby Supercars оголосила, що в лютому поточного року приступить до випробувань повністю електричної версії суперкара SSC Ultіmate Aero. Про це говоритися в офіційному повідомленні виробника.

На новинку замість 6, 2-літрового бензинового мотору V8, потужністю 1287 кінських сил, буде встановлено електромотор, який, за словами представників Shelby Supercars, важить близько 90 кілограмів і займатиме в моторному відсіку значно менше місця - 1/18 від площі, необхідної для встановлення бензинового агрегату.

Детальні характеристики електромотора для Ultіmate Aero будуть оприлюднені лише в середині року. Зараз лише відомо, що потужність силової установки може коливатися від 200 до 500 кінських сил, а у двомоторному варіанті вона буде розвивати 1 200 кінських сил. Запас ходу буде дорівнює 240-320 кілометрів, а зарядка літієвих акумуляторів від мережі з напругою 110 вольт займе всього 10 хвилин.

У планах Shelby Supercars - встановлення на електричній версії Ultіmate Aero новий світовий рекорд, аби здобути звання найшвидшого електрокару на планеті. Крім того, компанія Shelby Supercars планує постачати свої електродвигуни іншим автовиробникам, транспортним фірмам та військовим структурам. Як стверджує американський виробник, вартість кожного мотора при масовому виробництві складе п'ять - шість тисяч доларів у випадку випуску партії від однієї до 10 тисяч штук.

Джерело: avtorinok.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.