У США сім'я продала дім, щоб відвідати своїх друзів по Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2014 10:47 · Розділ: Життя

На що ви готові заради дружби? Чи часто ви задаєте собі питання, на що готові піти, щоб в черговий раз зустрітися з друзями? Чи замислюєтеся ви над тим, що з кожним роком все рідше з ними зустрічаєтеся, навіть якщо живете в одному місті?

У кожного з нас своє життя, і з року в рік ми знаходимо все менше часу на друзів, з якими, здавалося б, ніколи не розстанемося. Зате в соціальних мережах кількість наших френдів вимірюється сотнями, тоді як в реальності підтримуємо спілкування ми від сили з двома-трьома…

Втім, одна американська сім’я вирішила вчинити по-іншому: щоб відвідати всіх своїх друзів по соціальній мережі Facebook, чоловік та жінка забрали своїх дітей зі школи і почали подорожувати. Передбачається, що на відвідини п’яти сотень друзів сім’я витратить кілька місяців, а щоб оплатити цю подорож, їм довелося продати свій власний дім.

Девід та Дебі Херст разом зі своїми синами Даніелом та Дарлі вирішили поставити своє життя на кількамісячну паузу, щоб здійснити подорож по Великобританії та країнах Європи.

Кожен з друзів, з ким зустрічається сімейство, робить селфі з подорожуючими і жертвує трохи більше трьох доларів на боротьбу з онкологічними захворюваннями. Девід та Дебі радять всім своїм знайомим вчинити зі своїм списком друзів так, як вчинили вони. А щоб покрити витрати на поїздку, сім’ї довелося продати свій дім, що є прикладом нової архітектури, та купити трейлер. Власне, за дім вони виручили чотириста п’ятдесят тисяч доларів.

Минулої суботи мандрівники прибули в Сконе – невелике шотландське село, в якому вони мали намір зустрітися з Джоном Мортоном. Шотландець Джон Мортон стане сотим другом з соціальної мережі, з яким сім'я зустрінеться в рамках свого проекту Face2Facebook.

Відвідавши Шотландію, сім'я вирушить до Європи, а додому повернеться аж у січні наступного року.

«Ідея організувати проект, який ми назвали Face2Facebook, з’явилася три роки тому, коли наш родич помер від раку, - розповів Девід Херст. – Мій дядько захворів ангіною, а через три тижні він помер від раку стравоходу. Рік по тому від раку помер мій найкращий друг».

Спантеличені цими трагедіями, Девід та Дебі вирішили нагадати світові, що головне, що є в житті кожного з нас, це сім’я та друзі.

Сімейство навіть не пошкодувало власного дому, щоб назбирати грошей на свою подорож і відвідини друзів по соціальній мережі.

«Ми сподіваємося, що наша ідея зустрітися з друзями надихне інших наслідувати наш приклад, - зізналися Девід і Дебі. - Ми хочемо, щоб люди зустрічалися не лише в он-лайні, але й у реальному житті».

У такий спосіб Девід та Дебі хочуть нагадати людям про реальне життя, змусити їх відірватися від комп'ютерів та зустрітися з друзями, яких давно не бачили.

Дебі та Девід вирішили подорожувати (фото з сайту http://fedpost.ru/lydi/46463-semya-prodala-svoj-dom-chtoby-vstretitsya-s-druzyami-iz.html)
Дебі та Девід вирішили подорожувати (фото з сайту http://fedpost.ru/lydi/46463-semya-prodala-svoj-dom-chtoby-vstretitsya-s-druzyami-iz.html)

«Найважливіші речі в житті кожного з нас - це сім'я і друзі, - говорить Девід. – Коли ми над цим замислилися, то були неабияк спантеличені, коли зрозуміли, скількох членів нашої сім’ї та друзів ми фактично не бачили протягом багатьох років».

В рамках свого проекту сім’я планує відвідати Іспанію, Францію, Швейцарію, Німеччину та Голландію.

Джерело: http://fedpost.ru/lydi/46463-semya-prodala-svoj-dom-chtoby-vstretitsya-s-druzyami-iz.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.