Найбільш дивні прохання і питання постояльців готелів в 2014 році Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2014 13:38 · Розділ: Цікаві факти

Як твердять працівники сфери послуг, ексцентричні клієнти для них – те ж саме, що й грубі та нахабні відвідувачі. Недавно менеджери мережі готелів Travelodge вирішили розповісти, які найбільш дивні прохання від постояльців вони отримували в цьому році.

За твердженням менеджерів, деякі постояльці взагалі не розуміють, де вони опинилися. Наприклад, гість одного готелю, розташованого в лондонському районі Ковент-Гарден, поцікавився, де ж сад. Його здивування було украй щирим, коли він почув, що саду нема (англ. Garden - сад, Covent Garden - назва столичного району).

Інші постояльці вирішують, що працівники їм чимось зобов’язані. Сплативши за номер, вони можуть попрохати адміністрацію… розшукати друга в центрі міста.

Один з постояльців пішов ще далі, запитавши в адміністрації, чи не могла б команда готелю зіграти для його дитини спектакль замість казки на ніч. Ще один гість кембриджського готелю спитав у адмінів, де ж інструкція, як користуватися кранами.

Адміністрація одного з готелів, розташованих у Віндзорі, отримала не менш дивне прохання: клієнт попросив зателефонувати в замок Віндзорів та дізнатися, чи вдома королева.

Представниця мережі готелів Travelodge Шакіла Ахмед пояснила, що адміністрація готелів завжди намагається виконати прохання навіть найбільш екстравагантних клієнтів. Але далеко не завжди це в їхніх силах. Адже, для прикладу, з тією ж погодою працівники готелів боротися не в силі.

Скажімо, що робити з такими задачками для персоналу:
- «Ви можете сказати, скільки саме сьогодні в небі зірок?» - таке питання задав постоялець готелю в Ньюкаслі.

- «Чи можна зробити так, щоб вітер перестав дути? Він псує мою відпустку!»- з розпачем звернувся до адміністрації один відпочиваючий в готелі Брайтона.

Деколи в легкий шок адміністрацію можуть ввести гастрономічні уподобання деяких клієнтів:

- «Скільки всього бобів у соусі ви подаєте на сніданок?» - поцікавився гість готелю в Іпсвічі.

- І ще одна перлина: «Сподіваюся, в цих чіпсах немає картоплі? А то я не їм вуглеводів», - блиснула мізками (чи їх відсутністю) клієнтка готелю в Единбурзі.

Ну і на завершення такі-ось дивні запитання:
- «Чи не позичили б ви мені свого ділового костюма? В мене важлива співбесіда, а свій костюм я залишив удома...».

- Постоялець готелю в Луттерворті виявив неабияку кмітливість, спитавши, до якої години працює цілодобовий ресепшн?.

- І ще одна перлина, очевидно, від його колеги: «Я придбав двадцятичотирьохгодинний паркувальний квиток - на скільки його вистачить?».


Інші новини розділу