Скелет колишнього директора румунської школи придався на уроках біології Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2014 08:12 · Розділ: Освіта

Мешканцям Румунії до жахів не звикати – чого вартий їхній земляк, знаменитий вампір і жорстокий тиран граф Дракула… Втім, експонати, що використовуються в румунських школах для наочності навчання, можуть навіяти справжній жах навіть на сміливих дорослих. Однак маленькі румуни, схоже, анітрохи не дивуються тому, що на уроках біології їм показують… скелет колишнього директора школи.

Так, в одному з сіл регіону Прахова в Румунії діти сільської школи вивчають анатомію по скелету колишнього директора школи. Про це пише http://vm.ru/. Колишній директор, що помер у 1965 році, заповів своє тіло освітній установі – в якості навчального матеріалу.

Олександру Грігоре Попеску (Alexandru Grigore Popescu) народився у 1890 році. Коли йому було вісімнадцять, він став вчителем у місцевій школі, навчаючи дітей. Своїй роботі він присвятив цілих п’ятдесят років! Тож не дивно, що чоловік і після смерті не захотів розлучатися з рідними стінами.

А щоб це стало можливим, він «подарував» своє тіло школі – для експериментів та досліджень. А ще в якості подарунку колишній директор залишив кілька блокнотів з віршами та піснями для дітей.

Найбільш зловісний замок світу - замок Дракули. Офіційна назва - Замок Бран. Розташований він в Трансільванії (фото з сайту http://storyplaces.net/)
Найбільш зловісний замок світу - замок Дракули. Офіційна назва - Замок Бран. Розташований він в Трансільванії (фото з сайту http://storyplaces.net/)

Недавно, за словами співробітників школи, скелет було конфісковано: комісія з питань здоров'я та безпеки забрала останки директора, щоб провести гігієнічну експертизу та перевірити, чи не загрожує скелет здоров’ю місцевих школярів. Та коли вони переконалися, що ніякої загрози рештки директора в собі не таять, то одразу повернули скелет школі. Тепер наочний посібник зберігається в скляній шафі в одному з кабінетів, і його використовують на уроках біології.

Вчитель історії початкової школи Сорін Станціу додав, що, якщо його не зраджує пам’ять, останки директора були розкладені в кислотній ванні, після чого кістки були зібрані докупи і доставлені до школи.

Мурашки по шкірі? А румунських школярів, як видно на відео, абсолютно не бентежить, що перед ними справжній скелет живої людини. Вони без тіні остраху підходять до посібника, розглядають його та ще й не проти помацати руками те, що залишилося від Олександру Грігоре Попеску.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.