У Британії проходить виставка скульптур, виготовлених з LEGO Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2014 17:40 · Розділ: Цікаві факти

З моменту своєї появи на світ конструктор Lego став не просто прекрасною дитячою іграшкою, але перетворився на якесь культове явище – частенько він стає чи не головним заняттям не лише дітей, але й дорослих, що створюють з цих різнобарвних кубиків справжні витвори мистецтва.

В минулому місяці в британській столиці відкрилася ціла виставка, на якій представлено більш як вісімдесят експонатів – скульптур, виготовлених з ЛЕГО. Виставка триватиме до четвертого січня наступного року, й вона справді заслуговує того, щоб її відвідати: автор робіт, художник Натан Савайя не пошкодував ні часу, ні зусиль, щоб представити публіці воістину унікальні творіння.

Виставка розпочалася двадцять шостого вересня, і проходить вона під назвою The Art of Brick. Відзначимо, що захід проводиться щороку починаючи з 2007-го, і є одним із десяти найпопулярніших виставок в цілому світі.

В рамках виставки Натан, один з найпопулярніших нью-йоркських художників, представить скульптури учасників популярного рок-колективу The Beatles, інтерпретацію картин Сунка та навіть скульптуру динозавра. Все це він виготовив з різнокольорових кубиків LEGO. Всього, за словами Савайї, на виготовлення своїх скульптур він витратив чотири тисячі двісті годин, зібравши скульптури з чотирьох мільйонів запчастин конструктора!

купить конструктор Лего
купить конструктор Лего

На виставці можна буде й самому виявити неабияку фантазію: тут встановлено столи для конструювання з тисяч кубиків LEGO. На ігрових майданчиках проводитимуться різноманітні ігрові змагання, навчальні семінари, розваги як для дітей, так і для дорослих.

Відзначимо, що Натан Савайя - не єдиний, хто використовує в своїй творчості конструктор ЛЕГО – недавно один американський студент, що вчиться на дизайнера, створив справжню міні-фотокамеру, використавши для цього кубик від конструктора.

Студент Райан Ховертер вирішив створити крихітну камеру після того, як почув про винахід свого однолітка - молодий італієць трохи раніше представив світові знімки, зроблені каменрою із кедрового горішка.

Камера-обскура, що була попередницею сучасного фотоапарата, якісних знімків не дає, та все ж матеріали, з яких її було створено, вражають.

Так, студент використав "цеглинку" конструктора, шматочок тонкого латунного листа, чорну плівку та фотопапір.

Першою фотографією Ховертера стало дерево – студент каже, що не надто якісний знімок у нього вийшов, однак журналісти переконані, що він стане початком нового арт-руху - Lego-фотомистецтва.


Інші новини розділу