Австралійця засудили за розбещення комп'ютерної програми Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2014 16:54 · Розділ: Події у світі

Увійшовши в наше життя, комп’ютер, попри всі позитиви та неймовірно широкі можливості, добряче його ускладнив. Сьогодні комп’ютер – це не просто розкіш, а необхідність, без якої ви не зможете бути повноцінним членом суспільства і користуватися усіма перевагами, які дарує нам цивілізація.

Приніс він і чимало проблем, змусивши людей, які ще донедавна й уявити не могли, з чим матимуть справу, знову сідати за парту і в пришвидшеному темпі освоювати базові знання комп’ютерної справи. Добре, що їм на допомогу приходять спеціалісти, готові допомогти справитися з проблемою. Так, у Києві, якщо у вас виникне потреба пройти комп’ютерні курси, ви можете звернутися за адресою http://www.danco.com.ua/pcrus.html, і досвідчені фахівці поспішать поділитися з вами своїми знаннями.

Втім, необхідність вчитися – не єдине, чим «загрожує» комп’ютер. Ігри з комп’ютером - чи то пак, з деякими комп’ютерними програмами, - можуть бути направду небезпечними, вони загрожують не лише зірваними нервами, але й можливістю провести залишки свого існування за ґратами.

Власне, це ледь не трапилося з одним австралійцем, якого засудили за сексуальні ігри з комп’ютерною програмою. Забігаючи наперед, скажемо: засудили цілком заслужено, і, скоріше за все, покарання для злочинця вибрали дуже м’яке.

Австралійський суд засудив чоловіка за розбещення віртуальної неповнолітньої дівчинки. Вирок виніс окружний суд австралійського міста Бріс, і він привернув увагу громадськості тим, що став першим в історії вироком, винесеним за домагання до віртуальної дитини.

Громадянин Австралії на ім’я Скотт Роберт Хенсен спілкувався з дівчинкою під псевдонімом «Світі» - комп’ютерною програмою, створеною спеціалістами голландської благодійної організації «Земля людей». Програма спілкувалася в Інтернет-чатах, прикидаючись десятирічною філіппінською дівчинкою.

Після викриття Хенсен зізнався, що відправляв програмі свої відверті фото, а ткож зберігав удома дитячу порнографію.

Втім, поки що австралієць за ґрати не потрапить: він уже пробув в ув’язненні вісім місяців. А тепер протягом року він проходитиме курс реабілітації для людей, які вчинили злочини сексуального характеру.

Окрім Хенсена, під пильну увагу правоохоронців потрапило більше тисячі чоловіків з усього світу, які контактували зі «Світі». Інформацію про них було відправлено правоохоронцям, а вже вони вирішуватимуть, що робити з потенційними злочинцями. У Британії зазначили, що за ґрати запроторять тих, хто становить реальну загрозу для дітей.


Інші новини розділу