Відомий український шоумен місяць проживе у вітрині магазину Автор: lesya · Опубліковано: 24.10.2014 23:33 · Розділ: Суспільство

Відомий український шоумен Максим Бахматов, якого ми знаємо під прізвиськом «Криголам», протягом найближчого місяця поживе у вітрині одного магазину, розташованого на Хрещатику. Зробити це Максим наважився заради порятунку дітей, у яких виявлено порок серця.

Зібрані в рамках благодійної акції кошти потратять на операцію хворим діткам. Перші п’ятдесят тисяч гривень витратять на купівлю кардіоімплантанта для Софії Решетняк, сім’я якої виїхала з Луганська. Вже цього понеділка дитині зроблять операцію.

Благодійний проект, що цими днями стартував в українській столиці, отримав назву «Частинка серця». В рамках проекту один благодійний фонд оголосив незвичайну акцію – він запропонував всім бажаючим взяти участь у кастингу, щоб поборотися за можливість протягом місяця пожити у вітрині магазину «Цитрус». Переможець кастингу не лише потягом тридцяти днів не зможе покидати межі магазину, але й зобов’язаний зробити все можливе, щоб зібрати якомога більше грошей на купівлю імлантантів для хворих малюків.

Життя як на вітрині - Максиму Бахматову доводиться непереливки (фото з сайту dusia.telekritika.ua)
Життя як на вітрині - Максиму Бахматову доводиться непереливки (фото з сайту dusia.telekritika.ua)

Бажаючих взяти участь в реаліті-шоу виявилося більше двох сотень – це і бізнесмени, і бармени, і режисери, і продюсери, і навіть молоді мами, стурбовані іншими дитячими життями. У фінал вийшли троє, але врешті-решт було вирішено, що місяць за вітриною проведе саме Максим Бахматов, оскільки він психологічно найбільше готовий до цього складного випробування. А те, що воно складне, сумніву ні в кого не викликає – один з організаторів проекту сам провів у відгородженій від магазину склом кімнатці один день – і йому вистачило. Увесь час на виду – це дуже складно, а вночі у вітрину частенько стукали п’яні підлітки.

Максим Бахматов, живучи у вітрині, вестиме свій блог, організовуватиме різні арт-проекти, спілкуватиметься з журналістами. Побутові труднощі, зізнається шоумен, його не хвилюють: на території магазину є душ і туалет, а з їжею він теж сподівається вирішити проблему, домовившись з найближчими ресторанчиками та піцеріями про доставку їжі. А з трьома дітьми і дружиною йому, очевидно, дозволять бачитися прямо в магазині.

Максим говорить, що навіть якщо йому буде дуже тяжко увесь цей місяць, це ніщо у порівнянні з двадцятьма врятованими життями.

За один місяць організатори проекту планують зібрати більше одного мільйона гривень. Бахматов впевнений, що у них це вийде.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.