Ізраїльска винахідниця створила пристрій для пошуку загублених окулярів Автор: lesya · Опубліковано: 24.10.2014 20:54 · Розділ: Нові технології

Якщо ви носите окуляри, то знаєте, як воно часом буває: знімеш окуляри, покладеш їх кудись, а потім довго й нудно шукаєш, куди поставив. Тривалість пошуків продовжується ще й недостатньою гостротою зору, і все це, повірте, може добряче надокучити. За вирішення проблеми взялася одна ізраїльтянка.

Результатом її зусиль став спеціальний пристрій, досить практичний і ефективний, – жінка розробила прилад для пошуку окулярів.

Дафна Арілі, генеральний директор і засновник компанії, спеціалісти якої на даний час працюють над удосконаленням приладу та запуском його в масове виробництво, зізналася, що ідея створити щось подібне з’явилася у неї випадково – тоді, коли вона уже вкотре шукала окуляри для читання, загублені десь на території квартири. Пристрій, що шукатиме такі згуби, отримає назву Look

«Спершу я почала шукати щось подібне в магазинах, але зрозуміла, що нічого такого нема. Тоді й вирішила створити прилад самостійно», - розповідає Дафна.

Спеціальна кліпса чіплятиметься на оправу і, при потребі, видаватиме звуковий сигнал (фотографію взято з сайту copdoc.ru)
Спеціальна кліпса чіплятиметься на оправу і, при потребі, видаватиме звуковий сигнал (фотографію взято з сайту copdoc.ru)

Взявши свою ідею на озброєння, Дафна заручилася підтримкою головного технічного директора Шмуелема Ганна, і приступила до розробки пристрою. Ними було створено спеціальний додаток, що відстежуватиме розташування окулярів, який користувачі встановлюватимуть на свій мобільний телефон.

Подбала Арілі і про тих, хто мобільними телефонами (смартфонами) не користується: їм запропонують спеціальні брелоки з дистанційним управлінням. Якщо з’явиться потреба, людина зможе знайти свої окуляри, скориставшись брелоком чи мобільним пристроєм та звуковим сигналом.

Окуляри, створені Дафною, практично нічим не відрізнятимуться від звичайних, а радіус пошуку складе п’ятнадцять метрів.

Оправи створювалися в кількох стилях, щоб кожен міг вибрати той, що йому до душі.

Винахідниця зауважила, що окуляри добряче прибережуть наші нерви, адже відомо, що під час пошуків будь-якої речі людина знаходиться в стані стресу. Сам пристрій являтиме собою кліпсу, яка чіплятиметься до окулярів. Тож цілком можливо, що, придбавши такий прилад, вам навіть не доведеться змінювати оправу.

Працюватиме прилад на батарейках, а виглядає він елегантно та зовсі ненав'язливо, що, як твердить Дафна, спонукатиме подякувати їй за таке творіння.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.