Дослідники підрахували, представники яких професій п'ють найбільше кави Автор: lesya · Опубліковано: 24.10.2014 19:23 · Розділ: Краса і здоров'я

Втомившись від «серйозності» усіх своїх досліджень, британські вчені вирішили зробити щось корисніше і куди цікавіше: вони поставили за мету з’ясувати, представники яких професій п’ють найбільше кави. В опитуванні спеціалістів взяло участь десять тисяч британців різного віку. І виявилося, що найбільше кави протягом дня споживають журналісти.

Так, переважна більшість журналістів сильно зловживають кавою. Більше вісімдесяти п’яти відсотків представників цієї професії зізналися, що в день п’ють як мінімум три чашки кави. Можливо, частково це відбувається тому, що робота газетного репортера є досить-таки стресовою, тоді як оплачують її невисоко.

А ось у США ситуація склалася трохи по-іншому – тут найбільше кави п’ють працівники громадського харчування, тоді як журналісти стали лише шостими.

Результати дослідження демонструють й інші дані – лише тридцять чотири відсотки американців не можуть ефективно працювати без кави, тоді як серед мешканців Великобританії цей показник сягає сімдесяти відсотків.

А найбільшими кавоманами виявилися голландці - на кожного мешканця країни, включаючи дітей та старих, тут в середньому припадає по дві з половиною чашки кави щодня. Втім, як твердять спеціалісти, може, це й добре, що голландці так люблять каву – цей гіркуватий напій суттєво знижує ризик появи кількох типів раку, хвороби Альцгеймера та діабету другого типу. Однак і зловживати кавою ніяк не можна.

Що ж стосується британців, то зовсім скоро вони споживатимуть значено менше кави – принаймні, в середовищі медиків. Справа в тому, що британським лікарям на роботі заборонили пити чай і каву. Таке рішення було прийняте після того, як пацієнти почали масово скаржитися на те, що лікарі, які під час прийому попивають чай/каву, справляють враження ледачих і недбалих фахівців.

Медики вважають цю заборону несправедливою, назвавши її безглуздою і драконівською, тож і розпочали протест. "Що далі - заборонять нам ходити в туалет?" – говорять вони.

Натомість Мішель Скоуен (Michelle Scowen), що несе відповідальність за імідж медичних установ, нагадує, що заборона стосується тільки гарячих напоїв, які, скоріше, є інструментом для розслаблення, ніж способом поповнити запаси рідини в організмі. Протест вона назвала безглуздим, адже запаси рідини в організмі можна поповнити водою, яку під час роботи пити ніхто не забороняв.

Джерело: http://novoston.com/news/kto-bolshe-vseh-pet-kofe-17318

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.