Американський президент викликав ревність в чорношкірого мешканця Чикаго Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2014 09:23 · Розділ: Події у світі

Американському президентові до підвищеної уваги світової громадськості не звикати, тож він навчився адекватно реагувати на різні ситуації. Наприклад, недавно, коли йому заборонили приставати до однієї дівчини, він вчинив з точністю до навпаки – привселюдно поцілував темношкіру красуню, викликавши цим самим ще більші ревнощі у її хлопця.

Стався інцидент в Чикаго, і ЗМІ одразу ж роздули з мухи слона, а таблоїди зарясніли заголовками типу «Бараку Обамі наречений заборонив торкатися до його дівчини» чи «Барак Обама отримав по заслугах за приставання до чужих дівчат». Насправді ж нічого особливого не сталося, та все ж цей курйозний інцидент заслуговує на свою частку уваги.

Сталася ця подія під час голосування на проміжних виборах, що відбувалися в Чикаго. Президент стояв поруч з жінкою на ім'я Айя Купер, а ї наречений, Майк Джонс, пройшов повз них і кинув наступну фразу: «Пане Президенте, не торкайтеся до моєї дівчини, будь ласка».

Барак Обама пожартував, що в його плани це не входило, але раз уже так сталося, то гріх не скористатися ситуацією: він підійшов до дівчини, приобняв її, поцілував у щоку і сказав: «Тепер точно ревнуватиме», чим ошелешив не лише дівчину і її хлопця, а ще й добрячу кількість виборців та, зрештою, людей в цілому світі.

Даючи інтерв’ю журналістам CNN, Айя заявила, що була в шоці від того, що скоїв її наречений і дуже нервувала з цього приводу.

Обама фотографується з дітьми (фото з сайту http://relaxic.net/obama-with-babies/)
Обама фотографується з дітьми (фото з сайту http://relaxic.net/obama-with-babies/)

«Я знала, що Майк хоче сказати щось смішне, але навіть не здогадувалася, що саме», - зізналася Айя. Далі вона принесла вибачення президентові за нахабність свого нареченого.

Очевидно, своєї мети хлопець таки досяг - і він, і його дівчина опинилися в центрі уваги. Та й Айі є чим тішитися - не кожна дівчина може похвалитися тим, що її цілував сам президент Сполучених Штатів.

Іноземні ЗМІ нагадують, що Барак Обама перебував у Чикаго два дні - в неділю та понеділок. Діючий американський президент повинен був виступити на передвиборчому мітингу в підтримку губернатора штату Іллінойс Пета Квіна.

На деяких фото Барак Обама і справді виглядає кумедно (Фото з сайту http://bibo.kz/interesno/577682-emocionalnyy-barak-obama.html)
На деяких фото Барак Обама і справді виглядає кумедно (Фото з сайту http://bibo.kz/interesno/577682-emocionalnyy-barak-obama.html)
Джерело: http://ria.ru/world/20141022/1029458546.html

Інші новини розділу