Моніка Левінські хоче боротися зі знущаннями в Інтернеті Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2014 20:38 · Розділ: Життя

Пікантно-знаменита коханка колишнього президента Сполучених Штатів Біла Клінтона стала жертвою цькування в Інтернеті. Неабияк вражена та спантеличена, вона вирішила розпочати боротьбу зі знущанням в Інтернеті.

Трохи раніше знаменита Моніка Левінські вирішила стати учасницею популярної соціальної мережі «Твіттер». Чи треба говорити, що її акаунт користувався неабиякою популярністю вже в перші хвилини після створення? Напевне, ні.

Тим не менше, можливо, вас таки зацікавлять цифри: протягом перших сорока хвилин існування сторінки колишньої стажерки Білого дому на її повідомлення підписалися більше півтора тисячі осіб.

Ще через кілька годин кількість підписників на її сторінку перевалила за двадцять дві тисячі. В інформації про себе Моніка охарактеризувала себе як «громадського діяча, оратора, співробітницю ярмарки марнославства та в'язальницю одягу без рукавів».

У своєму другому пості Моніка Левінські повідомила, що «дуже збуджена і схвильована виступом» на саміті Under 30. На цій конференції, що тривала три дні, і яку, до речі, організувало видання Forbes, Левінські виступила із промовою, в якій підняла проблему переслідувань у цифрову епоху, назвавши цю проблему кібер-знущаннями.

Левінські відзначила, що саме вона стала першою людиною, репутацію якої знищив саме Інтернет. І хоча тоді, в 1998 році, не було ні «Фейсбуку», ні «Твіттера» чи «Інстаграма», все ж було чимало сайтів, на яких обговорювали політиків і знаменитостей, говорить Моніка.

Моніка Левінські боротиметься з насильниками в Інтернеті (фото з сайту kvedomosti.com)
Моніка Левінські боротиметься з насильниками в Інтернеті (фото з сайту kvedomosti.com)

Власне, новина про скандал розійшлася з блискавичною швидкістю по всьому Інтернету, обростала подробицями і коментарями. Моніці ж залишалося тільки сидіти і читати все те, що про неї пишуть.

«Я читала все це і думала, що хочу померти», - зізналася Левінські. Однак тепер, використовуючи свій досвід, вона має намір допомогти тим, хто став об’єктом знущань і сорому, врятувавши їх від знущань та жорстокості користувачів Інтернету. Якщо вона це зробить, то її страждання не пропадуть марно.

Справді, свого часу ім’я Моніки вважалося чи не лайкою. З іншого боку, всі ми далекі від святості, однак її роман з президентом був висвітлений у такому руслі, що все це врешті-решт закінчилося імпічментом Біла Клінтона. І тоннами ганьби для молодої неа той час Моніки.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=91385

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.