Чоловіки з великим розміром ноги частіше зраджують своїм дружинам Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2014 15:43 · Розділ: Суспільство

В народі вже давно подейкують, що розмір чоловічої гордості можна визначити, глянувши на розмір ноги. Недавно вчені довели, що частина правди у цьому таки є.

Так, дослідники твердять, що схильність чоловіка до подружньої зради можна визначити за розміром його ноги. Як твердять фахівці, опираючись на отримані в результаті дослідження дані, насторожитися варто тим жінкам, чоловіки яких мають сорок третій і більші розміри взуття.

А ось якщо у вашого обранця розмір ноги – сорок перший чи сорок другий, то він належить до тих чоловіків, які найбільше та найчастіше зберігають вірність своїм дружинам. Результати дослідження були цими днями опубліковані на сторінках The Hindustan Times.

Великий розмір ноги говорить про схильність до зради (фото з сайту kingshoe.ru)
Великий розмір ноги говорить про схильність до зради (фото з сайту kingshoe.ru)

Зробити таку сміливу заяву вирішив Майк Тейлор, активний користувач і співвласник сайту знайомств для одружених чоловіків.

За його словами, попри те, що багато хто схильний заперечувати існування будь-якого взаємозв’язку між розміром ноги та чоловічим достоїнством, цей зв’язок все-таки існує. І виявляється він у схильності до зради: чим більший розмір ноги у чоловіка, тим більше його тягне до сексуальних пригод на стороні. І чим менша нога представника сильної статі, тим рідше він скаче у гречку.

На підтвердження своїх слів Майк Тейлор навіть наводить незаперечний приклад: наприклад, в американського президента Біла Клінтона, що прославився своїми любовними походеньками, був сорок п’ятий розмір ноги – більший, ніж у будь – кого з президентів, що займали цей пост починаючи від Авраама Лінкольна. Це ж стосується і користувачів, зареєстрованих на сайті.

Більше того, взуття, як твердять психологи, може розповісти не тільки про схильність до подружньої невірності, а й про цілу купу інших, не менш цікавих речей. Наприклад, глянувши на стиль, ціну, колір та стан взуття співрозмовника, пронирливий психолог зможе відгадати не лише риси характеру та емоційний стан людини, але і його політичні погляди.

Наприклад, дороге взуття традиційно обирають люди з пристойною зарплатою, які досягли успіху в житті. А яскраве та барвисте взуття – це вибір екстравертів.

Люди, що люблять допомагати іншим, часто купують просте і функціональне взуття, а ті, хто в повсякденній життєвій стихії зуміли зберегти спокій та рівновагу, носять взуття, яке на перший погляд видається незручним.

Джерело: http://www.pravda.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.