Адольф Гітлер - фашист, тиран та... шахрай! Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.10.2014 09:50 · Розділ: Цікаві факти

Для всіх і кожного ім’я Адольфа Гітлера асоціюється з тоталітарною диктатурою, фашизмом та війною, але мало хто знає, що окрім того, що він був тираном, його також вважали співзасновником німецької автомобільної марки Фольксваген та одним з перших великих шахраїв, які скористалися методом фінансової піраміди.

Фінансова піраміда – це спосіб забезпечення доходом всіх членів структури, що досягається за рахунок постійного збільшення кількості учасників і, відповідно, грошових вкладень. Зазвичай подібні організації приховуються за ярликом «комерційні».

Почалася ця хвиля шахрайства ще в 1919 році в Америці, коли один іспанський бізнесмен переслав міжнародній купон на відповідь в листі до Чарльза Понци. Коли той розібрався з умовами використання даного купону, він прорахував, що співвідношення обмінних ресурсів дозволяє перепродувати куплені в Європі купони в Америці, та мати з цього зиск. Понци невдовзі знайшов інвесторів та активно почав перетворювати свою вигадану аферу в реальну. Він пообіцяв кожному, хто вкладе гроші в його ідею, що збагатить їх, хоча насправді в його планах такого не було.

Таким же шахрайством и прославився в свій час Адольф Гітлер, хоча на меті в нього було зовсім не це. Він був одержимий ідеєю створення ідеального світу для істинних арійців. Гітлер хотів зробити доступний для кожного німця автомобіль, що б доказувало, що арійці – найбільш мобільні та перевершують всіх інших. Для цього він зустрівся з магнатами даної галузі та домовилися про співпрацю.

Для заохочення інвесторів Гітлер затіяв акцію: кожен міг вкладати щодня по 5 марок на спеціальний рахунок та коли накопиться 990, що дорівнює вартості машини, тоді одразу її і отримує. За декілька років в банку було понад 110 мільйонів рейхмарок, та невдовзі почалася війна і завод почав виробляти необхідне для боїв обладнання. Так сотні тисяч німців залишилися без обіцяних автомобілів.

На сьогодні структура фінансової піраміди також є популярною. Найвідомішою з них є МММ, яка була створена Сергієм Мавроді. На сайті МММ 2015 ви зможете знайти всю потрібну інформацію про структуру та її діяльність. Вам гарантуються «легкі» гроші та досить серйозний прибуток. За допомогою по роботі сайту вам надається можливість звернутися до інтернет-консультанта, який дасть вам повну відповідь на запитання, що вас турбують. Нехай вас не полишає обачність, адже в цьому ділі потрібно бути надзвичайно уважним, щоб не стати аналогом жертв фінансової афери Гітлера чи Понци.


Інші новини розділу