Справила враження тим, що застряла в димоході Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.10.2014 09:46 · Розділ: Суспільство

В Американському містечку Таузенд-Оукс всі тільки й говорять про безглуздий випадок, що стався напередодні.

Прокинувашись зранку та готуючись до звичного буденного дня жінки готували сніданки, діти збиралися до школи, а чоловіки поспішно пили каву, тримаючи в руках спортивний розділ місцевої газети. Але щось було незвичним в цей день: кілька осіб чули невідомий голос та дивні звуки, які доносилися незрозуміло звідки. Прислухавшись до них міщани розповідають, що не могли допетрати, як молитви та благання про допомогу могли лунати від димохідної труби. Підійшовши ближче, сусіди розібрали жіночий голос та одразу покликали на допомогу рятувальників, яким знадобилося майже три години, щоб визволити жінку.

Заручницею труби виявилася Нуньєз-Фігуероа, яка старалася непомітно пробратися в дім нового приятеля, з яким вони познайомилася на сайті знайомств. Мабуть, вона хотіла влаштувати сюрприз приятелю. Власник помешкання запевняє, що це був не перший випадок проникнення жінки на приватну територію. За декілька тижнів до цього Нуньєз-Фігуероа була замічена на даху того ж будинку.

Про подальшу долю мешканки Каліфорнії відомо те, що її одразу ж взяли під арешт. Щоб врятувати 28-річну зловмисницю пожарній бригаді довелося розібрати димохідну трубу цеглина за цеглиною.

Така неприємність явно заставила чоловіка задуматися про охорону та власну безпеку, а також про ремонт даху, який після цього постраждав. Любий на його місці вже б зробив величезну огорожу чи решітку з твердого матеріалу, навіть якщо б для цього довелося купить стальные трубы.

Металева труба - універсальний виріб з металопрокату з порожнистим постійним профілем перерізу різноманітної форми (круглої, овальної, багатокутної і ін.). Металеві труби широко застосовуються в найрізноманітніших галузях: будівництва та інших. Труба може використовуватися як транспортуюча магістраль в трубопроводах водо-і газопостачання, як конструктивний елемент в будівництві або як вал в різних механізмах. Якщо вона буде достатньо велика в діаметрі, то слід бути готовим до того, що і там зможе появитися незнайомка.
Труби виробляються гарячекатаним або холоднокатним методом і розрізняються залежно від металу, діаметру, форми перерізу, довжини. Матеріал труби (переважно сталь, мідь або латунь) в основному визначає її подальше призначення.

Ось до чого призводить нероздільне кохання… -до ремонту!


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.