Сімдесятирічний художник розповів, як втратив невинність з жінкою-прибульцем Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2014 23:08 · Розділ: Життя

Сьогодні є чимало людей, які твердять, ніби вступали в контакт з інопланетянами. При чому серед них багато людей поважних і знаменитих, зі здоровим глуздом. Іноді стає важко зрозуміти, що це: бажання попіаритися чи розповіді про реальні контакти з мешканцями інших планет.

Взяти хоча б одного літнього американського художника зі штату Нью-Джерсі: сімдесятирічний Девід Хаггінс (David Huggins) переконує, що його відвідували інопланетяни. Більше того, вони не просто заходили до нього в гості, а навіть кілька разів примудрилися викрасти старого. Та навіть спокусити – свій перший статевий контакт, твердить Девід, він мав з позаземною жінкою на ім'я Півмісяць.

Дивний чоловік мешкає в місті Хобокен. Він розповідає, що вперше зустрівся з прибульцями, коли йому виповнилося всього вісім років, і ці зустрічі тривають все його життя.

У сімнадцять років, розповідає Девід, він втратив невинність: його спокусила жінка-інопланетянка. Однак ті емоції, які йому довелося відчути, ні з чим не зрівняти.

«Мені було всього вісім, коли я вперше їх побачив. Це були дивні істоти, серед яких був сірий волосатий хлопець, що скидався на комаху. Вони з’явилися у моїй спальні, а тоді ми почали підніматися вгору. Однак воістину незабутній досвід я отримав з дорогоцінною Півмісяць. Пам'ятаю, я йшов через ліс до озера, як раптом побачив її - вона сиділа собі на дереві. Вона дуже скидалася на земних жінок, ось лише мала величезні чорні очі, бліде обличчя та загострене підборіддя. Вона роздяглася перша. Тоді я роздягнувся. Потім я ліг на землю, й вона опинилася на мені зверху. Я поняття не маю, чому це сталося зі мною. Я просто не знаю», - розповів Хаггінс в інтерв'ю The Huffington Post.

Про свої зустрічі з інопланетними істотами художник волів нікому не розповідати – побоювався стати вигнанцем. А емоції, які так і рвалися назовні, він вирішив залишати на полотні, зображуючи все те, що побачив під час своїх міжпланетних подорожей.

Серед дивних картин, які старенький американський художник показав своїм шанувальникам, було й полотно, на якому зображено групу оголених жінок-інопланетянок, що тримають на руках дивного вигляду немовлят.

Хаггінс розповів, що всі ці позаземні діти є його дітьми, і далеко не всіх він зачав зі своєю коханою на ім’я Півмісяць.

До речі, режисер Бред Абрахамс (Brad Abrahams) з даного приводу зазначив, що вірить літньому художнику. Вивчивши його творіння, він зазначив: «Я вважаю, що пережите ним було для нього реальністю. І мені здається, що він дійсно любив її (Півмісяць)», - підсумував Абрахамс.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/10/16/insoles/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.