Уряд США виділив кошти на розробку устілок для контролю ваги Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2014 20:39 · Розділ: Краса і здоров'я

Проблема зайвої ваги з кожним роком стоїть все гостріше. При чому найбільша напруга спостерігається на її крайніх полюсах: як з кожним роком зростає кількість людей, у яких діагностують ожиріння, так і з кожним днем збільшується кількість тих, хто панічно боїться зайвих кілограмів, аж до того, що готові накликати на себе іншу біду – анорексію.

Однак медики не радять впадати в крайнощі – щоб тримати вагу в межах норми, не варто брати на озброєння виснажливі дієти чи відмовлятися від улюблених харчів: збалансований раціон харчування, помірні фізичні навантаження, обстеження у лікарів-ендокринологів на гормональний склад, - і ви вбережете себе як від ожиріння, так і від анорексії.

Деякі психологи твердять, що проблема набору зайвої ваги виникає ще й тому, що люди просто-на-просто не контролюють свою вагу. Вони схильні не помічати округлілих форм, втікаючи від реальності так, як ховає голову в пісок страус.

А потім впадають в шок, коли стрілка ваг зовсім «непомітно» пересунулася на десять позначок вправо…

Щоб допомогти людині зазирнути правді в вічі й почати здійснювати контроль над самим собою, американські вчені вирішили створити пристрій, який би кожному американцеві дозволив контролювати власну вагу і не тільки.

Ідея вчених зустріла гарячу підтримку уряду, який готовий виділити більше двох мільйонів доларів на гранти компаніям, що розробляють пристрої для боротьби із зайвою вагою.

З виділених коштів частина піде на розробку спеціальних взуттєвих устілок SmartMove, які зможуть відстежувати вагу людини, а також пристрій eButton, яке дозволить фіксувати кількість споживаних та витрачених його власником протягом дня калорій.

Що стосується першого пристрою - устілок SmartMove – то вони з’єднуватимуться з мобільним додатком. Ці устілки зможуть відображати зміни ваги людини в реальному часі, а також визначати кількість калорій, витрачених при фізичних навантаженнях. Купивши такі устілки, ви зможете проконтролювати свій щоденний раціон, відмовившись від чергового «невеличкого» тістечка чи бутерброда.

Інший пристрій - eButton - доведеться носити на грудях. З технологічної точки зору він досить складний – пристрій має потужний мікропроцесор, дві камери та різні електронні датчики. Все це технологічне устаткування визначатиме споживання та витрату калорій, що дозволить вам зайвий раз, приміром, пройтися по сходах, щоб звести на нуль шкоду від мак-чікенів чи гамбургера.

А ще пристрій eButton матиме спеціальну кнопку, яка фіксуватиме зміни в організмі під час їжі, пиття та куріння. Ця кнопка, до речі, передаватиме відповідні дані Агентству з охорони навколишнього середовища.

За словами розробників, обидва пристрої, спрямовані на контроль за вагою, надійдуть в продаж вже в цьому році.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/10/16/insoles/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.