Покійна бабуся написала своїм родичам СМС Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2014 18:30 · Розділ: Життя

Ох вже ці старенькі! Пригадуючи молодість, вони здатні на такі витівки, що й молоді позаздрять. Як, наприклад, одна американська бабуся, яка вирішила надіслати своїм дбайливим родичам СМС. Здавалося б, нічого дивного, адже щодня тисячі – та ба – мільйони бабусь шлють повідомлення своїм дітям та онукам. Воно то так, але наша бабуся надіслала СМС… з того світу.

Так, ще за життя Леслі Емерсон дуже полюбляла писати смс-повідомлення, регулярно відправляючи їх рідним та близьким. Ця традиція настільки міцно увійшла в їхню родину, що коли Леслі у віці п’ятдесяти дев’яти років померла від раку, її сім’я вирішила покласти поряд з покійною мобільний телефон – такий собі символічний вчинок на згадку про веселу і життєрадісну бабусю, яку в родині всі любили.

Час від часу родичі надсилали бабусі СМС, розповідаючи їй про новини, які траплялися в сім’ї та родині – у такий спосіб вони прагнули втамувати біль втрати.

І все б нічого, але одного прекрасного дня від бабусі прийшла відповідь, яка ошелешила всіх без винятку членів родини!

З часу смерті старої пройшло три роки, тож, природно, відповіді від неї ніхто не очікував. А бабуся відписала – своїй внучці Шері, яку настільки спантеличило те, що відбувається, що вона ледь не викинула свій телефон на смітник.

У відповідь на своє повідомлення, зміст якого дівчина не розголошує, вона отримала звісточку наступного змісту: «Я стежу за вами. Ви впораєтеся з усім, у вас все буде добре».

«Мені стало погано, коли я прочитала повідомлення, я була в шоці, - зізналася двадцятидворічна дівчина з Саут-Шилдс. Відправляючи бабусі повідомлення, ми знали, що вона ніколи не відповість. Ми робили це, щоб впоратися з болем, а ще тому, що вона любила листуватися».

Щоб з’ясувати, що ж все-таки сталося, сім’я Емерсонів розпочала своє власне розслідування.

Врешті-решт вони з’ясували, що до чого. Виявляється, ніяких СМС з потойбіччя на телефон Шері не приходило, а все це було витівкою одного чоловіка, який отримав номер від мобільного оператора. Справа в тому, що коли Леслі померла, її родичі заручилися запевненням оператора, що її мобільний номер більше використовуватися не буде. Втім, номер разом з усіма іншими пішов на загальний пул для повторного використання, що й призвело до його повторної активації.

Що ж стосується нового власника, то він зізнався, що подумав, ніби СМС – це витівки його друзів, тому й вирішив взяти участь у всезагальному розіграші і повеселитися.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.