Майстер кунг-фу навчився спати на одній мотузці Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2014 16:13 · Розділ: Події у світі

Поки більшість з нас думає, де б у квартирі примостити величезне ліжко, на якому було б зручно спати в будь-яких позах, у Китаї місцеві мешканці примудряються спати на мотузках. При чому не на сплетінні мотузок на зразок, для прикладу, гамака, в чому абсолютно нічого неординарного немає, а на одній-єдиній мотузці, натягнутій між деревами.

При чому одному китайцю, п’ятдесятиоднорічному майстру кунг-фу, вдається ще й гарненько відпочити на цьому імпровізованому ліжку.

Мова йде про китайця на ім’я Лян Янгу (Liang Yanguo), який облаштувався на нічліг в парку міста Ханчжоу в провінції Чжецзян. Чоловік на прізвисько «Людина-кунг-фу» настільки натренувався спати на мотузці, що без проблем піднімає вгору руки та ноги і навіть вітає зацікавлених перехожих.

Місцеві мешканці, що вранці здійснюють пробіжку, полюбляють побазікати з дивовижним майстром, дивуючись його талантам та трохи неочікуваній товариськості.

Ще й кілька знімків на пам’ять вони зробити можуть, при цьому Лян так і не підніметься зі свого ложа.

А недавно китаєць вирішив поділитися з журналістами своєю історією: освоїти техніку відпочивати на мотузці він зміг за допомогою свого вчителя, теж майстра кунг-фу.

«Спочатку я вчився зберігати рівновагу, відпочиваючи на зв’язці з трьох мотузок, - розповідає китаєць. - Я лягав на одну мотузку, а за інші дві тримався руками. Але часто я втрачав рівновагу й падав».


Але впертість та наполегливість допомогли чоловікові зробити своє – врешті-решт він навчився спати на одному лише канаті. Взятися за відточування навичок чоловікові довелося після того, як в нього діагностували рак горла.

Тоді для майстра кунг-фу настали тяжкі часи: йому зробили операцію, на яку він витратив усі свої заощадження, і попри те, що вона пройшла успішно, труднощі ще не закінчилися: лікар зауважив, що якщо Лян не буде добре відпочивати, то не протягне й шести місяців.

Грошей у чоловік не залишилося зовсім, почати працювати знову він також не міг. Тож і згадав про єдиний доступний йому метод відпочинку – спати на мотузці. Чоловік знову почав тренуватися, і його вміння дійсно допомогли йому відновити сили.

За словами "Людини-кунг-фу", навчитися спати на мотузці може кожен, головне бути сильним і зосередженим. І для цього нема необхідності володіти навиками кунг-фу.

«Люди без жодного досвіду в кунг-фу можуть робити це до тих пір, поки вони в силах тримати рівновагу та володіти своїм тілом. Крім того, важливо зосередитися та не відволікатися на хвилюючі вас думки», - ділиться своїми таємницями майстер кунг-фу.


Інші новини розділу